Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3-4 éves gyermeketeket hogyan...

3-4 éves gyermeketeket hogyan viszitek hosszabb útra?

Figyelt kérdés
pl 50-100km úgy hogy ne legyen gond a pisivel kakival télen, vagy mindig kerestek valamilyen nyilvános wc-t ?

2015. jan. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha stabilan szobatiszta, akkor indulás előtt pisi, így talán kibírja. De mindig nyilvános vécénél állunk meg, pl. benzinkút. De végszükség esetére azért jó ha van bili, főleg lány esetén.
2015. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia!

Rendszeresen megyünk anyukámékhoz az ország másik végébe. 400 km-t utazunk ilyenkor. A szobatisztaság kezdetén még adtam a gyerekeimre pelust, de most már egyiknek sem kell. Indulás előtt pisilnek, félúton megkérdezem őket, hogy kell-e nekik. Még soha nem volt baleset, olyan is csak ritkán, hogy külön meg kellett volna állni pisilni. Ha meg kell állni, benzinkúton szoktunk.

Ja, és útközben is isznak elég sokat, valahogy mégis kibírják :) Most 3 és 5 éves lányok.

2015. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat! Mi utazás előtt állunk és így kicsit nyugodtabb vagyok nagyon köszönöm :)
2015. jan. 12. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:

mi elég sokat utazunk, 3-4 éves korában már semmi gond nem volt, szólt, megálltunk, pisilt... kakilni egyszer kakilt nyilvános wc-be, akkor körbetekertem a wc-t, nehogy valamit összeszedjen :D

amikor szobatiszta lett, akkor meg vittük a bilit magunkkal. ez tavasszal volt, őszre már stabilan szobatiszta volt, szóval nincs tapasztalatom, de akár simán az autóban, biliben is pisilhet, mi baj lehet belőle? :) első ülést előrehúzod, elfér ott bilivel együtt és meg se fázik a meleg autóban :)

2015. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!