Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam mindenkinek a...

Hogyan hozzam mindenkinek a tudtara, hogy a gyermeket aki szuletni fog a ferjemmel csinaltam, es nem anyossal/apossal/nagymamaval/kutyussal/cicussal?

Figyelt kérdés
Marcius vegen fogom szulni masodik gyermekem. Anyos mar bejelentkezett, hogy majd o jon, viszi a nagyot oviba, mos, foz, takarit, foglalkozik a picivel, naggyal stb. Nagyon kedves tole, halalom a szandekat, de szeretnem ha mindebben a parom segitene s nem anyos.... A ferjemnek lesz 3 het szabadsaga a szulestol szamitva, tehat ket hetig itthon lesz velunk. Egy elvakult pillanatban mikor lazasan kellett menjek a lanyomert az oviba mert o "faradt" volt, elpanaszoltam anyosnak, hogy mennyire felek hogy majd nem fog segiteni itthon szules utan... erre az anyos otthagyta Spanyolorszagi munkahelyeit, s hazajott, hogy majd o jon ide es intezkedik... nekem a ferjemre van szuksegem, nem az anyosomra... hogyan beszeljem meg a ferjemmel, hogy en orea szamitok ebben az eletben, az o segitseget akarom, nem az anyukajaet... s az anyosnak hogy mondjam ezt meg szepen... hogy ne sertodjon meg... ? Kicsi a lakasunk... s nem szeretem ha mas rendezkedik nalunk... lehet csak hormontultengesem van, azert vagyok ilyen hisztis... ti mit tennetek, hogy ne legyen senki sem megsertodve? szeretem anyost, de nem szeretnek vele elni...
2015. jan. 13. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

1. Soha ne panaszkodj a férjedre az anyjának!


2.Szépen, határozottan a férjed közölje vele, hogy és mit terveztek.

2015. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én örülnék a helyedben, hogy számíthatok rá. Használd ki!! Két hét nem együttélés. Vagy beszélj a férjeddel, hogy nagyon számítasz rá és tisztázd le vele, hogy miben kell majd segítenie. Ha minden további nélkül a férjed megoldja a dolgokat, akkor ő mondja meg az édesanyjának, hogy ne haragudjon, de csak négyesben szeretnétek ezeket a gyönyörű napokat tölteni. Bár nem értem, hogy hagyhatta ott a munkahelyét néhány hét miatt?? Akkor kellett volna azonnal tisztázni a helyzetet.
2015. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet, hogy ezt akkor kellett volna megbeszélni. Gondolom, nem öt perc alatt hagyta ott anyósod a spanyolországi munkahelyeit és költözött haza. Meg az is gyanús, hogy ezt nem egy elejtett félmondat miatt tette. Most már csak annyit tehetsz, hogy kedvesen de őszintén, nem a férjeden keresztül, megbeszéled anyósoddal, hogy neked nagyobb segítség lenne, ha magatok lehetnétek. Bármikor szívesen látjátok vendégségbe, de egyébként ellátjátok ti a gyerekeket.
2015. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!