Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenkinek a sajátja a...

Mindenkinek a sajátja a legszebb. Őszintén?

Figyelt kérdés
én nem tudom, nekem még ugyan nincs gyerekem, de azért látok csúnyácskább gyerekeket. olyankor az anya tényleg úgy érzi hogy szép? mert oké hogy szereti, de ami tény az tény. ha nekem nem lenne tényleg szép a gyermekem, belátnám, hogy csúnyácska.
2014. febr. 16. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nincs olyan, hogy csúnya gyerek. Persze vannak olyan babák, akik nem klasszikus szépségek, de szerintem egy gyerekre akkor sem lehet még azt mondani, hogy csúnya. És persze az anyuka meg pláne nem gondolja azt a saját gyerekéről.
2014. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Persze, mindenkinek a saját gyereke a legszebb, legügyesebb, legokosabb.
2014. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én észreveszem, ha másé szép, soha nem gondoltam azt, hogy az enyém a legszebb. Nekem szép, de nem klasszikusan szép babaarca van
2014. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha lesz egy gyereked neked is ő lesz a legszebb :) èn is láttam màr nem túl szép gyereket, de nem mondanám rá, hogy csúnya főleg amikor még nagyon kicsi. 8-10 éves kategória az más láttam már elég csúnyácskàt.
2014. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
persze így értettem, ahogy írtátok, nyilván szép, de láttunk már csodaszép babákat. köszi az őszinte válaszokat anyukák :)
2014. febr. 16. 17:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 2 éves lányom, de a kezdetektől ha láttam egy nála nyilvánvalóan szebb kislányt, akkor azt elismertem.

Attól, hogy van egy gyerekem, még nem lettem vak.

2014. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek látom a kislányomat, aki most 3,5 éves múlt. Ha látok szép gyereket, azt is mondom. Számomra az enyém a legszebb, de nagyon sok szép gyereket látok és észreveszem.
2014. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fiunk állítólag tényleg nagyon szép, nekem tetszik, számomra ő a legszebb. De vannak nagyon-nagyon szép babák bőven. Láttam már szebbet is, azt hiszem. :) De más gyerekét nem nézegetem olyan behatóan, mint a miénket.
2014. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én amióta szültem, minden babát szépnek látok, nagyon ritka a kivétel. Persze az enyém a legszebb. :)
2014. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Imádom a fiaimat, de nem vagyok elfogult.

Már újszülött korukban is láttam tőlük szebb babákat, de ettől persze nem cseréltem volna el őket :)

Simán észreveszem a szép gyerekeket, akik akár helyesebbek a fiaimnál, ám ettől még számomra ők a szívem csücskei :)

De ez pont olyan, mint hogy szerelmes vagyok a páromba, nem akarok más férfit, de attól még bőven látok nála helyesebb pasikat :)

2014. febr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!