Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legfurcsább...

Mi volt eddig a legfurcsább gyereknevelési módszer amivel találkoztál? Legyen szó büntetésről vagy jutalmazásról, vagy akármilyen szituáció kezeléséről.

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

héten az oviban kikerekedett a szemem. nem durva vagy ilyesmi, de elég vicces :)

anyuka otthon van a kicsivel, a nagyot hordja oviba. általában az ő az utolsó akit elvisznek egyébként. gyerek, most már 1,5 éve minden áldott reggel sír hogy nem akar bemenni, anyával és tesóval akar maradni. erre anyuka reakciója pár napja az volt, hogy ha nem tud bemenni a csoportba sírás nélkül, akkor nem mehet velük síelni és majd a mama hozza akkor is oviba míg a szülők síelnek.

marhára meghathatta a gyereket ;)

2015. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Én ugyanilyen sírós voltam bölcsibe szoktatáskor. Vagy két-három hónapot minden nap sírtam, amíg meg nem jött anyum. A hetekben tudtam meg hogy lett vége a dolognak. Apum kitalálta, hogy egyik nap nem jönnek értem a megszokott időben, hanem órákkal később jöttek. Másnapra mintha elvágták volna, mintagyerek lettem. Egészen huszonéves koromig. Ennek köszönhetően minden tanár szeretett, jól tanultam, viszont az osztálytársaim rendszerint kiutáltak, mert, hogy "én vagyok a tanárok kedvence".
2015. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Én egy olyan szülőt ismerek, amelyik kínozza a gyerekét, ha az valami rosszat csinál. Legutóbb a szemetesbe állította a gyereket fejjel lefelé (valami levesmaradék volt benne) és arra kényszerítette, hogy egye ki belőle, vagy ha nem eszi ki, rárakja a kukatetőt és amikor jön a kukásautó, elviszi a szeméttel együtt. :(
2015. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Számomra eddig a legmegdöbbentőbb, amit egyszerűen nem tudok hova tenni az a nő a játszón, aki kis szoknyában viszi le a kislányait, és nem ad rájuk bugyit. Én soha nem kérdeztem meg tőle, hogy ezt mégis miért, de valaki igen, és állítólag azt felelte, hogy ő is így nőtt fel, és szabadon szeretné nevelni a gyerekeit. Szerintem anélkül is lehet szabad egy gyerek, hogy folyamatosan hüvelyi fertőzéseket szedne össze a homokban...

Vannak még persze más furcsák is körülöttem, a játszótéri csaptól irtózók, akik hazaviszik a kisgyereküket, ha a homokozóban összepiszkolja magát, hogy "tanulja meg a tisztaságot", vannak a kétévest nyilvános szoptatással vigasztalók meg az oltásellenesek, de a legfurább számomra akkor is az említett "bugyiellenes" anyuka.

2015. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Huh, vannak nagyon érdekes szülők, ez a bugyinélküliség is nagyon durva .. sajnálom ezeket a gyerekeket nagyon.


Ma az egyik áruházban láttam/hallottam, ahogy egy kb 1 éves kisfiúra kiabált rá az apja, hogy "ne hisztizzél, mert még fejen is verlek!". azért ilyenkor elfacsarodik a szívem, nekem is van gyerekem, de sosem mondanék neki ilyet, pláne ha csak azért nyafog, mert unja a vásárlást.

2015. jan. 18. 16:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag egyik ismerősöm barátja látott olyat, hogy a nő beleverte a gyerek fejét a kirakat üvegbe (ő is hisztizett vásárlás közben). Persze nem tudom igaz-e.
2015. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A mi ovinkban az egyik anyuka azt szokta mondani a minden reggel síró kisfiának, hogyha sír, aznap nem fog érte menni, az oviban kell maradnia.

Nem is értem, miért mondja ezt újra és újra, amikor a gyerek csak még hangosabban ordít miatta.

2015. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Barátnőm nevelési elve nyomjunk 3-5éves gyerek kezébe táblagépet addig is csedben vannak. És ez így meg az első gyerek 1-2 éves korától. Szép nevelés. Hogy ebből mit tanul meg a gyerek??!! Így egyszerübb neki.Ja meg hiszti egész nap és a végén mekis kaját kapnak " jutalomként" 2000ft os édességet pakol a gyerek a kocsiba ( bár itt nem is inkább az árral van a baj) erre anyuka legalább eszik valami ( aznap velük kirándultuk és semmit nem ettek a gyerekek) Csokis tészta édesség kakaós csiga egész nap és anyuka örül hogy eszik a gyerek. A.
2015. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csoporttárs anyukája kiscsoportban közölte, hogy be akar menni napközben az oviba MEGSZOPTATNI a gyereket...
2015. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosom nem adott a gyerekeinek karacsonyra ajandekot mert sokat veszekednek. A becsomagolt ajandekok ott voltak a fa alatt, kibontottak oket nagy orommel majd elvette, hogy nem erdemlik meg. Szerintem ez a "szuloi" tehetetlenseg legalja 😒
2015. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!