Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni a párom...

Nem tudom elfogadni a párom gyerekét, hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Azt remélem tudod, hogy ezzel őt nem fogadod el. Remélem nem várod el, hogy a gyerekét félresöpörve téged válasszon? Mi a baj a párod gyerekével? Van a környezetemben is ilyen szituáció, kiváncsi vagyok mi a probléma.
2015. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
"Drágám, nem tudom elfogadni a gyereked mert egy hisztis pcsa vagyok"
2015. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a konkrét gond vele?
2015. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

A legjobb, ha egyenesen megmondod neki, azzal kiegészítve, hogy mi pontosan a problémád. Ez valószínűleg szakításhoz vezet, mert épeszű férfiember nem távolodik el a gyermekétől egy nő miatt, ha meg igen, akkor meg neked nem érdemes mellette maradnod.

Ha sunyítasz, azzal három ember életét keseríted meg, a párodét, a gyerekét és a magadét.

2015. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Miért, mi a probléma? Mennyi idős a gyerek? mIóta vagytok együtt?

Valahogy csak meg lehet ezt oldani.

2015. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki úgy, ahogy itt leírtad. De készülj fel rá, hogy ezzel valószínűleg a kapcsolatnak is vége. Vagy fene se tudja, ha ez nem egy komoly kapcsolat, nem akartok együttélni, akkor persze lehet, hogy együtt maradtok, és hetente egyszer-kétszer találkoztok gyerek nélkül, végül is nem kötelező nektek egy családdá válni, csak nem hiszem, hogy ezt hosszú távon sokan szeretnék így csinálni.

Nem tudom, hogy te a nő vagy-e, vagy a férfi, hogy a pároddal él-e a gyereke, vagy csak hétvégente van-e ott, minden esetre ha egy szülőnek azt mondod, hogy nem tudod elfogadni a gyerekét, az meglehetősen bántó a számára. De ha mást mondanál, az meg hazugság lenne, arra meg nem érdemes alapozni egy kapcsolatot, mert úgyis a felszínre kerül egy idő után, hogy mit érzel valójában.

2015. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2015. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Írd le mi a baj! Mekkora a gyerek, stb, m így nem lehet tanácsot adni.
2015. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nő vagyok a gyerek 7 honapos és az exe a gyerekel próbája meg fogni nekem először nem volt gondom a gyerekel de mikor az exe a szemebe mondta hogy nem sokáig leszek még együt a páromal azota a nőt is meg a gyereket is utálom a nőnek meg azota meg mak merő huzzásai vanak
2015. jan. 19. 20:16
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
egy 7 hónapos ártatlan gyereket utálsz. undorító vagy
2015. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!