Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi időd van a közeli...

Mennyi időd van a közeli barátnő (i) dre amióta anyuka vagy? Előtte mennyi időt töltöttetek együtt?

Figyelt kérdés
Mennyi időt töltötök együtt ketten és a babával? Neki van gyerkőce? Elégedett vagy ezzel így?
2015. jan. 20. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Van 1 gyerek nelkuli baratnom, akivel sokkal tobbet talalkozok mint kisfiam szuletese elott. Surun jon, de igazabol nem is miattam, hanem a kisfiam miatt. Imadjak egymast. Van ket masik, veluk majdnem egyidosek a gyerekek. Surun talalkozunk, de inkabb gyerekekkel egyutt szoktunk. Ok jatszanak, mi meg tudunk beszelgatni.
2015. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmmel nem sok minden változott. Mióta gyerekem van, azóta ő jön hozzánk többet, de ugyanannyit találkozunk, mint előtte. Neki még nincs gyereke, és megérti, hogy nem mindig vagyok olyan mobilis mint régen, így jön hozzánk. E vele szoktunk kikapcsolódni is, és gyerekmentes napot tartani. A férjem pedig szívesen vigyáz a lányunkra olyankor.

A többi barátnőmmel kevesebbet járunk össze. De sokat beszélünk telefonon. Úgy érzem ők is megértik, hogy nem tudok sokszor elszabadulni. Nekik sincs még gyerekük.

Férjem barátai közül többeknek van már gyerekük, velük összejárunk sokszor, és a gyerekeink jókat játszanak.


Én alapvetően elégedett vagyok, mert sem én, sem pedig a barátaim nem hagytuk, hogy a gyerek "szétválasszon" minket. Ehhez persze két fél szükséges.

2015. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

E = De

Bocsi, sikerült elírnom! :)

2015. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem változott sokat.Azok keresnek akiknek van gyerekük.Amelyiknek nincs épp most sértődött meg mert nem vettem fel akkor a telefont mikor hívott(le volt némítva mert aludt a gyerek).De ha ilyen nem is nagyon tudom sajnálni.Jó lenne több kikpcsolódás de inkább a férjemmel barátnőkkel könnyebb összehozni.
2015. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pont egy olyan átmeneti időszakban lettem anyuka, amikor a régi baráti köröm már szétesőben volt, velük már nem is tartjuk a kapcsolatot egyáltalán. A legjobb gimis barátnőm megmaradt, ő sokat járt ki hozzánk, a találkozások inkább akkor ritkultak, amikor ő is anyuka lett, viszonylag messze lakunk egymástól, kocsival egyikünk sem tudott menni, így nagyon keveset látjuk egymást, de azt hiszem, a kapcsolatunk szorosságán ez nem változtat. Most már nem babák a gyerekeink, mindketten dolgozunk újra, így valamivel könnyebb összehozni a találkákat.

Mellette lett két nagyon jó barátnőm a játszótéri anyukák közül. Velük könnyebb a kapcsolattartás, hiszen közel lakunk, már gyerekek nélkül is összejárunk, egyikükkel már rendszeres szombati program a közös kávézás.

Örülök, hogy vannak nekem, tulajdonképpen elégedett vagyok.

2015. jan. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!