Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 26 évesen valòban korai...

26 évesen valòban korai a gyermekvállalás? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 12:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem korai
2014. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha megvan az anyagi háttér, stabil párkapcsolat, akkor szerintem nem korai.
2014. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem. Nekem 23 éves korig korai, utána már nem.
2014. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Dehogy korai! Illetve nyilván emberfüggő: ha te úgy érzed, tudsz megfelelően gondoskodni magadról és a gyerekedről, akkor hajrá!

(Én későn érő típus voltam, ennyi idősen egyáltalán nem érdekeltek a gyerekek, és temérdek dologra vágytam, amit gyerekkel már nem tesz meg az ember.)

2014. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha megvan a megfelelõ háttér. Gondolok itt stabil párkapcsolatra, nem anyósnak, anyudnak szülsz gyereket, legalább két év munkaviszony a gyed miatt( mondjuk ez nem létszükség), akkor sztem ideális kor. :)
2014. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

én 26 évesen lettem anya :) akkor 10 éve dolgoztam (iskola mellett), férjnél voltam, lakásunk volt. úgy éreztük, vágyunk rá :)

nem bántam meg, bár a kistesót kérdést sokáig húztuk, húzzuk még most is, így nagyon sok lesz közöttük és a 2. már biztos nem leszek nagyon fiatal anyuka, hisz már bővel elhagytam a 30at. ezt bánom, egyből kellett volna bevállalni a tesóm, mondjuk 28 évesen :D

egyébként nem kaptam soha beszólásokat, rosszallóan se néztek rám, szóval nem hiszem, hogy bárki számára korai lenne ez a kor

2014. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Korai? Azért mert ma sokan lassan unokát szülnek maguknak gyerek helyett,attól még 20-30 között a legideálisabb és a legegészségesebb szülni.
2014. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
26 évesen én egy 6 éves kisfiú anyukája voltam(aki ma már 22 éves egyetemista).Nekem a körülményei adottak voltak,és akartam is gyereket.Ma már 3 gyerekes anyuka vagyok....
2014. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nem, ideális, amennyiben meg van hozza a biztonsagos hatter
2014. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Jajj mar nehogy mar korai legyen. :D vicces is volna. Hiaba mast latunk itt is sokszor, de nagyon is idealis 26 evesen szulni. Pl en 26 eves multam egy 20 honapos kislannyal, es vegkepp nem tartom korainak azt sem. Gondolom aki tervezve szul annak vannak hatterei. 30 felett is lehet a semmire szulni nem csak huszonevesen.
2014. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!