Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a férfiaknak kellene...

Ha a férfiaknak kellene szülni, kipusztulna az ember faj?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Régi kérdés ugyan,de ezen már én is gondolkodtam. A válasz pedig az én véleményem szerint hogy kipusztulna,de nem azért mert nem bírnak a fájdalmat. Hanem soknak még a szennyest is megterhelő elvinni a szennyes tartóba, szerinted egy ilyen alak képes lenne 9 hónapig abban az állapotban létezni ? Nem hinném. Nem vállalnák, ne aggódj ha a pasik lehetnének terhesek ingyenes abortusz klinika lenne minden sarkon meg 250%os fogamzásgátlási módszer :D Csak gondolj bele , akarja a gyereket aztán amikor megvan már nyűg neki , meg mindent megtesz hogy kibujjon a felelőség alól. Az apák még szülői értekezletre sem hajlandóak menni :D vagy ha elmegy otthon megkérdezi az asszony mi volt ,aztán gőze sincs.
2023. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!