Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom hogy ez a munkájuk, de...

Tudom hogy ez a munkájuk, de az ember semmit nem tehet, ha babakocsival ellenőrzik nem e lopott e? megalázó!

Figyelt kérdés

a bevásárló egybe van építve a dm-el, az utóbbiban vettem bébiételeet, amiket a kocsi csomagtartójába tettem, utána bementem vásárolni a másikba(tudom szólhattam volna, hogy van nálam DM-es áru..csak amiért legutóbb amikor szóltam, olyan nagy ügyet csináltak belőle, matricázás, egymásnak szóltak telon stb, szóval gondoltam gyors beugrom egyetlen dolgot akartam csak venni)


pénztártől kijövök erre leállítanak, hogy adjak blokkot a bébiételekről egymással beszéltek azon a telon. persze odaadtam a blokkot.de elsüllyedtem a sárga földig szégyenemben, a végén annyit sem mondtak bocsánat, vagy bármit.


nem lehet semmit tenni, ezt így le kell nyelni és kész?


2014. dec. 11. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Rakd a táskádba vagy egy szatyorba és úgy a babakocsi aljába.
2014. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Mit kell ezen lenyelni? Ha nem loptál miért kell szégyellni magad? Megmutattad a blokkot, és ennyi. Senki nem mondta hogy loptál, de máshonnan lévő terméket vittél be magaddal ezt ellenőrizték.
2014. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell szólni ahogy a múltkor is tetted! Hiába körülményes, ez a módja, ha máshol vásárolt termékkel bemész egy üzletbe, ahol esetleg árulhatják ugyanazt. Miért kért volna bocsánatot? Mert a dolgát végezte? Egy dolgot tehetsz, legközelebb rászánod az időt és szólsz, hogy ne kerülj kellemetlen helyzetbe.
2014. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

a szégyenérés azért van, mert a 100 másik vevő ugyan mit gondolhatott rólam, amikor a biztonságiőr guggolva nézi a kocsimat!

remélem ismerős nem volt a közelben.



de én is azt fontolgatom, hogy többet nem megyek oda.

sőt még volt dolgom bent (valutapénztár)de inkább ki is jöttem.

2014. dec. 11. 15:06
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen lenyelni? Miért kellett volna bocsánatot kérniük? Nincs is ebben semmi megalázó.


Legközelebb a máshol vásárolt terméket tedd egy szatyorba, és azt matricáztasd le, gyorsabb, mint egyenként az összeset.

2014. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb akkor sehova se menj vásárolni, vagy egy nap csak egy helyre, mert mindenhol meg fognak nézni.
2014. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ne menj oda többet, de bármelyik boltban elkérhetik a blokkodat ha máshol vásárolt terméket viszel be.
2014. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a szitu eléggé ciki lehetett, de valóban ez a munkájuk, másrészt tanulj a dologból. Legközelebb szólj a bejáratnál, hogy mi van nálad, ha kell, ott a blokk is. Így már nem lesz gond.

A fiam kubu play-es üvegből iszik, ha megyünk a boltba, az az első h szólok, ez van, otthonról hoztuk.

2014. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazán nem kell emiatt rosszul érezni magadat! Időnként mindenki beleszalad egy "ellenőrzésbe". Pl. sok üzletben elkérik a blokkot és összenézik a kocsi tartalmával. Ez nem a személyed ellen szól, tényleg azért fizetik őket, hogy őrizzék az árukészletet. Tény, hogy vannak bunkók, meg túlkapások, nem mondom, hogy nem.


Én pl. a múltkor úgy jártam, hogy COOP-ból kifelé becsipogott a kapu. El nem tudtam képzelni mitől... Mint kiderült, volt az először viselt kardigánomban egy riasztó, amit ollóval ki kellett volna vágni, rá is volt rajzolva. De én még nem találkoztam ilyennel, csak azzal, amit a pénztárnál levesznek egyből. Az őr kérdezte, hogy nincs-e rajtam valami új, mondom dehogynem. Még ollót is hozott és kivágtuk. Igazán nem volt goromba, nem éreztem rajta, hogy "gyanúsítottként" kezelne, sőt segítőkész volt.

2014. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Oké értem, hogy megalázó, de babakocsi nélkül miért lenne kevésbé az?
2014. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!