Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is szokta azt érezni h...

Más is szokta azt érezni h egyedül érzi magat hiába van két gyereke?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a gyerekeimet de az a Baj apa csak vasarnap van itthon mert mindig korán megy este jön haza a melobol. Hiányzik a felnőtt társaság ...
2015. jan. 29. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen...nekem öt van még is egyedül érzet magam :/
2015. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Bár nekem még csak 1 gyerekem van, de én is ki vagyok éhezve a felnőtt társaságra.

Annyit tudok tenni, hogy amikor a fiam eljátszik egyedül vagy alszik, itt olvasgatok-írogatok, illetve pár fb csoportban vagyok benne.

A durva az hogy a férjem szívesen lrnne itthon, én meg visszamennék egy évre dolgozni mielőtt jön a kistesó, de a fizetésünk között háromszoros különbség van a javára (ő középvezető, és tanár......), így ezt nem engedhetjük meg magunknak anyagilag

2015. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, jav.: nem ÉS hanem ÉN tanár.
2015. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat en is ha alszanak netezek Facebook - 2 eves a lanyom 8 honapos a fiam .... Nálunk is többet keres a párom ... 5 gyerek :))) az szep mi talán meg egyet ha szeretnénk
2015. jan. 29. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Én rengeteget barátkozom kisgyerekes anyukákkal. Hordom a kisfiamat különböző foglalkozásokra, amelyeket Ő nagyon élvez, én pedig társasági életet élhetek. Nem vagyok magányos. Sőt, úgy tűnik, egy-egy tartósabb barátság is kialakulhat a játszótéri ismeretségekből.
2015. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálunk a házban csak öregek vannak az a baj
2015. jan. 29. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne a házban barátkozz! Járjatok el valahová! Van lehetőséged?
2015. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőség
2015. jan. 29. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!