Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány cm magas volt a gyereked,...

Hány cm magas volt a gyereked, amikor lecserélted a 140x70-es ágyat, mert kinőtte?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert jött a tesó, stb, hanem kifejezetten azért, mert már kényelmetlen volt neki.
2015. febr. 2. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Mi eleve rendes meretu agyat vettunk neki, abban alszik 2 eves kora ota.
2015. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Mi nemrégen, 2,5 éves korában cseréltünk ágyat. A fiam kb. 98 cm volt, mikor cseréltünk, de még nem volt kényelmetlen neki. Ő mondjuk imádott keresztben feküdni, a lábát pedig feltámasztotta a rácsra.
2015. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

7 éves volt a fiam, amikor lecseréltük neki. Addig teljesen kényelmes volt neki az ágy. Kapott egy ifjúsági ágyat.

A lányom 4 éves lesz, de még mindig jó neki az ágy. Abszolút kényelmes számára.

2015. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki tud konkrét választ adni? Nagyon megköszönném. :)
2015. febr. 4. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem nem fogsz ilyen választ kapni, mert azt nem nagyon várja meg senki, hogy kicsi legyen az ágy. Azért 5-6-7 éves gyerekek már régen nem alszanak rácsos ágyban, jóval előbb másikat kapnak vagy átalakítják őket ifjúsági ággyá. Nyugodtan lepontozhatsz újra, de én csak segíteni akartam. Szép napot.
2015. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos, hogy megnyugodjon a kis lelked: nem én pontoztalak le, de azért erre a bájos válaszodra kapsz egy zöld pacsit, ha már olyan marha fontos.
2015. febr. 4. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mivel bántottalak bármelyik válaszommal is? Nem voltam bunkó (veled ellentétben), sőt tényleg csak segíteni akartam, de látom, neked felesleges. A pontozásod nem érdekel, csak nem bírom az ilyen embereket. Na, tényleg befejeztem veled, majdcsak rájössz, hogy butaságot kérdeztél.
2015. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!