Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen jatekai vannak 3...

Milyen jatekai vannak 3 honapos koruli babatoknak?

Figyelt kérdés
Pl jatszoszonyeg, pihenoszek, hinta, stb. Barmi erdekelne. Nektek mi az ami nagyon bevalt es megerte megvenni?
2015. febr. 2. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
3 hónaposan semmit nem akart, mint rám kötve nézelődni, aludni és szopizni. A játszószőnyeg túlterheli az idegrendszerét, a pihenőszék és hinta meg max. 30 percre jó, ha túl sokat van benne, ugyanott tartasz, mint a szőnyeggel. Ezek helyett vegyél inkább rugalmas kendőt és kész!
2015. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a játszószőnyeg nagyon bejött. Jó nagy, van rajta tornázó és többféle játék. Most 4 hónapos, korábban a játékokat nézegette, rágcsálta rajta, pár hete már forog, azóta ha megunja, akkor hasra fordul és a zörgő részeket morzsolgatja. Szóval jól eljátszik vele. Pihenőszékünk is van, de az csak addig érdekelte, amíg nem tudott elmozdulni, így már nem marad meg benne. Ezeken kívül még a rágókákat és csörgőket szereti nagyon, amiknek hosszú a "nyele" és meg tudja fogni, valamint van egy mágikus kocka elnevezésű játéka, szintén csörög-zörög-rágható, az is nagy kedvenc.
2015. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

ez a legfontosabb játéka(ami a legtovább leköti és örül) sokszor még később is jól jött csak akkor már fordítgatta is megnézni az alját :)


pihenőszék, egyebek tekintetében elfogult vagyok, szerintem nem jó ha a baba huzamos időket görbe háttal fekszik

2015. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*és a babakocsi játéklánc a kiságyán van még most is, mert ugye a körforgót nem éri el, és élvezik hogy lehet vele zörögni, megfogni
2015. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*a link lemaradt

[link]

2015. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

a pihenőszék...órákig játszott benne, volt hogy az elaltatásban is segített. Simán kitudtam takarítani az egész lakást míg abban ült. A játszószőnyeg már nem kötötte ennyire le, szerette azt is, de ott kellett ülni vele. Egyébként a klasszikus csörgő-zörgő-tükrös-színes fellógathatós fischer price és hasonló játékok kötötték le.

A zenélő körforgó is nagyon megérte, 30-40 perceket tudtam vele nyerni, ha fontos dolgom volt, addig el volt alatta. Sajnos azt 4 hónaposan kinőtte, már nem érdekli. Plüss labdája is volt, azt dobáltam, labdáztam vele, szerette. Plüss könyvekből is van egy rakat, már nézegette őket 3 hónaposan...de szerintem mind ezek semmit sem értek volna pihenőszék nélkül, mert órákig ülhettem volna mellette...így elég volt csak kiültetni a konyhába, kezébe adni, bekapcsoltam a rádiót vagy beszéltem hozzá közben és el voltunk mint hal a vízben :)

2015. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most 5hós lesz, a játszószőnyeget nagyon imádja :-) elektromos hintánk is van, azt is szereti de a szőnyeget jobban, azzal játszik a hintába inkább elalszik. a csörgőket is nagyon szereti
2015. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!