Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik ecettel öblítik a gyerek...

Akik ecettel öblítik a gyerek ruháit, nem lesz ecetszagu a ruha? Milyen illata lesz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem lett még ecetszagú. Teljesen semleges, illatmentes lesz. Ezért én illóolajat cseppentek az ecethez, az ad neki friss illatot (a teafa és almás illatokat szeretjük). Környezetkímélő, nem irritálja a bőrt és nagy tételben vásárolva lényegesen olcsóbb is, mint akármilyen öblítő. (A mosószereket is eszerint váltottam le mosószódára és mosódióra kb. másfél évvel ezelőtt. Takarításhoz ecetet, szódabikarbónát, nehéz esetekre kevés citromsavat használok.)
2015. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat tettem bele és 20% os ecetet, akkor picit lehetett érezni már, de amúgy semleges, nincs illata. Főleg ha a mosószer is illatmentes. Én nem is nagyon szeretem, mert olyan illata lesz a ruhának, ahol szárad és nem tudom udvaron szárítani, így néha elkapja a kajaszag és én azt tapasztaltam ,hogy jobban tárolja, mintha átöblíteném valami illattal is.
2015. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az ecet mellé mosógélt használok, a fehér Perwoll pl teljesen elnyomja az ecetet, nagyon jo illata van :)
2015. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illatmentes öko mosógélt használok mellé pedig öblítésnek 10%-os ecet és víz 50-50%-os keverékét. Soha nem voltak még ecetszagúak a ruhák, nincsen illatuk, csak ha kint szárítok az udvaron akkor lesz kifejezetten friss "napsütötte" illatuk.
2015. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

é érzek valamit, de nem veszem ki, hogy az ecet lenne, hanem amolyan fertőtlen, friss illat


(de én legtöbbször az öblítő részbe nem sak ecetet teszek, hanem coccolino babaöblítőt is, aránytól függ, hogy mi a dominánsabb)

2015. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vizesen még van egy kis ecetszaguk, de mire megszáradnak, teljesen friss, tiszta, illatuk lesz. Nem ecetszag. Én nagyon szeretm. Azért váltottam ecetre, mert elegem lett, h a sok lanolinos-parfümös-krémes öblítő beült a tartály réseibe, megmerevedett, min t a puding és fekete penészes lett. Alul a szűrőnél is összeállt a puding a szöszökkel, uindorító volt a gépem és állott szagú volt a belseje a beleromlott öblítőtől.


Ecettel nincs ilyen bajon, teljesen tiszta a gép belseje és jó illatú.

2015. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Almaecetet használok, 10:1 arányban hígítva.

Drefttel mosok, annak az illatát érzem, még szárítógép után is.

(A sima ecet nem jött be.)

2015. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!