Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelent a félszocpol által...

Mit jelent a félszocpol által használt lakásvásárlásnál az "A energiaminimum'?

Figyelt kérdés
A+ energiaminimum?
2015. febr. 4. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azt,h csak olyan lakás vásárlásakor vehető igénybe, aminek az energetikai besorolása A, vagy annál jobb.
2015. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,de mit jelent az A kategoria?
2015. febr. 4. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
valszeg olyasmi lehet, mint a mosógépeknél
2015. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok. A legjobb minősítést jelenti, bár ez is szubjektív, mert az egyes szakértők másképp sorolhatnak be egy adott lakást. Mi megcsináltattuk az energetikai tanúsítványt a lakásunkra: 10 éves lakóparki lakás, jó szigetelés, van klíma is, és B-t kapott. De az egyik ingatlanos mondta,h a múltkor egy sima panellakás kapott B-t. Tehát a kritériumok sztem elég egyértelműek. De nagyjából az lehet A, ahol nagyon jó a szigetelés, hatékony a fűtési rendszer, van klíma, esetleg megújuló energiaforrásokat is hasznosít. Ha ebből indulunk ki, akkor a régebbi építésű tömblakások kilőve ennél a félszocpolnál.
2015. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs: a kritériumok NEM elég egyértelműek.
2015. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!