Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hetes vagyok, tegnap...

8. hetes vagyok, tegnap voltam hüvelyi ultrahangon. Ma reggel egyszeri, viszonylag sok, sűrű folyást tapasztaltam. Ez baj, vagy "csak" kitisztul az orvos által használt zselé, vagy mi?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy baj. Nekem is sizonyat folyásom volt mind két terheségemnél. Doki mindig néz PH-t de normál folyás, néha sárga is, néha vízszerü. A hüvely ezzel tisztít, de ha már most több folyásod van a vége felé iszonyat sok lesz szerintem.
2012. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen vizsgálatok után mindig tapasztalható némi folyás. Ha szagtalan és nem túrós illetve szokatlan színű na meg persze nem kíséri fájdalom akkor nincs semmi baj. De megnyugtatásodra hívd fel az orvosod.
2012. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!