Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha úgy érzem...

Az nagyon gáz, ha úgy érzem soha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Már sokat gondolkodtam erről az egész témáról és rájöttem, hogy nem nekem való a gyerek és a gyereknevelés, holott a környezetem elvarná és természetes még mindig az hogy egy nőnek szülnie kell.

2015. febr. 11. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, és nem is kötelező. Ha nem akarsz, ne legyen muszájból...
2015. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Gáz. Természetellenes gondolkodás, de van ilyen. Nem lehet mindenki egyforma. Tégy úgy, ahogy akarsz.
2015. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A te eleted, a te dontesed. Szerintem ezert senkinek nincs joga elitelni, semmi koze hozza senkinek. Mas sem azert szul, mert a tarsadalom elvarja, hanem mert gyermeket akar. Amugy meg valtozhat, soha ne mondd, hogy soha ;)
2015. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz és nem is természetellenes. Én el tudom fogadni, hogy igen is vannak olyanok, akik nem valók arra, hogy gyereket neveljenek, de az élet más területén nagyon sikeresek tudnak lenni.
2015. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Így is tudsz szeretetet adni másoknak.
2015. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!