Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket, de...

Nem akarok gyereket, de terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Inkább írok ide, a másik kategóriában csak hülyék vannak.

Együtt élünk, jegyesek vagyunk, de mostanában nem a legjobb a dolog. A vőlegényemről kiderült, depressziós, és én nem tudtam emiatt elhagyni, mert nem hagyta a lelkiismeret, hogy azért dobjam ki, mert beteg, attól még szeretem.

Anyukám többet volt a pszichiátrián, mint otthon, apu ki akarta semmizni, mikor megtudta, hogy beteg, majdnem intézetben végeztük a húgommal. Ez motivált abban, hogy támogassam a párom.

Mondta, hogy ő babát akar. Mondtam neki, hogy ez sem anyagilag nem megoldható, sem a kapcsolatunk nem kész rá. Vele is olyan már, mintha lenne egy gyerekem.

Mindig védekezünk, ellenőrizzük az óvszert, ennek ellenére mégsem jön meg, lehet, terhes vagyok.

Szeptember óta nincs munkám, hiába keresek, ő meg nem tud és nem akar dolgozni. Ha terhes vagyok, éhen fogunk halni kisbabástul. Persze ő örült, amikor mondtam, mert hogy az lesz, amit ő akar, végre.

Annyira nem tudom, mi lenne a helyes megoldás. Családom nincs, akikre számíthatok.

Ha szakítottunk volna, a barátaim befogadtak volna, amíg találok munkát megint, de kisbabástul ez már nem lehetséges.

Tényleg csak neki akartam segíteni, erre a saját életemet tettem tönkre.


Mit tegyek?


20l


2014. dec. 10. 13:35
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy nem jön meg még nem biztos hogy terhes vagy. Csinálj tesztet. Ha igen és sem anyagilag sem lelkileg nem tudnád nevelni, akkor azért ne szüld meg hogy nyomorogjon :s

Ha a párod tényleg depis, akkor utaltasd be egy pszichológushoz, ingyen van ha tényleg beteg. Mert így csak vegetálni fogtok az élet meg elmegy mellettetek.

2014. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Tényleg depressziós. Ugyanazok a tünetei, mint anyukámnak voltak. Nem hajlandó kimozdulni, egy hétig nem tudtam rávenni, hogy zuhanyozzon. Mondtam neki, hogy elkísérem pszichológushoz, keresünk valakit, aki jó, hallani sem akar róla, el meg nem rángathatom, még azért beszámítható.

Remélem, nem vagyok terhes, nem hiányzik még egy baba is. Meg semelyik gyerek nem érdemelne ilyen hátteret, nekem épp elég volt a saját ilyen életem.

2014. dec. 10. 13:41
 3/52 anonim ***** válasza:
80%
abortusz
2014. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Azt kifizetni sem tudnám sajnos, meg ő sem menne bele. Gondolom, van beleszólása, ha ő a gyerek apja.
2014. dec. 10. 13:45
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Háááát..

Erre nehéz okosat írni. Miért nem akar dolgozni? Akkor mégis miből éltek? Miből akar babát? Szívesen leírom neki mi mennyit keresünk,és mennyibe kerültek a babacuccok,pedig nem vettünk mindenből újat..

38hkm

2014. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Meg ha kiderülne rólam, hogy elvetettem a kisbabámat, sosem lehetne már kapcsolatom.
2014. dec. 10. 13:46
 7/52 anonim ***** válasza:
85%
Stressz is okozhat rendszertelen vérzést. Vegyél egy tesztet, csináld meg. Szerintem nem vagy terhes, ha megfelelően védekeztetek! Szinte biztos, hogy a stressz az oka. Én is tönkretettem az életemet azzal, hogy segítettem valakinek.. azóta megtanultam, hogy van, akin nem lehet, mert csak lehúz magához. Jobb lenne nektek egymás nélkül. Barátként is tudod támogatni.
2014. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
1.es vagyok. Akkor nem tudsz mit tenni, komolyabb hatást kell gyakorolnod rá hogy lépjen, különben 21 év múlva is csak nyomorogtok te meg könyöröghetsz neki h fürödjön le havonta egyszer. Ha ő érted sem hajlandó kezeltetni magát, akkor nem szeret. Mert ez nem kedv kérdése. "fenyegesd" meg hogy otthagyod ha nem lép. Ettől még nem kell otthagynod, vagy esetleg hogy tudatosítsd benne pár napra költözz egy baráthoz. Ha erre se lép, akkor vagy nyomorogsz életed végéig egy olyannal aki semmibe vesz és nem tisztel meg még fürdéssel sem, vagy lelépsz és keresel egy normális férjet aki megérdemel. Attól hogy apád mit tett anyáddal nem te vagy a felelős és ne az ő bűnét akard a te életed árán kijavítani!
2014. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Lehet csak a stressztől késik. Próbálj megnyugodni.
2014. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Kap munkanélkülit. Nem akar dolgozni, pedig már kértem, könyörögtem, elmagyaráztam neki szépen, kevésbé szépen. Én nehezen kapok munkát, pedig bármit vállalnék.

Állítólag azért akar babát, mert akkor nem érezné ilyen céltalannak az életét, nem akarna minden nap meghalni.

De erre a munka és a közösség a megoldás, nem a baba.

2014. dec. 10. 13:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!