Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen madarak vannak a "Jó...

Milyen madarak vannak a "Jó éjszakát gyerekek" mesében?

Figyelt kérdés
19.35 kor megy a tv2-ön.

2015. febr. 13. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ara papagáj (bár lehet, hogy tucan)

kakadu

guinea turaco


a kis kékeket nem tudom

(egyébként mind túl van kicsit csicsázva)

2015. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de attól mesétől a hideg ráz, úgy érzem, retardáltnak nézi a gyerekeket, aki ezt a mesét készítette
2015. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én is úgy érzem, és hat éves fiam mégis megőrül érte, pedig egyébként teljesen normális gyerek ... szóval ebben a filmben pszichológus is közreműködött :)


a kedvence a makapaka - vagy mi -, a másik meg a három csíkos testű és pöttyös nadrágot viselő - általam lityilotyinak nevezett - valaki ... és együtt röhögünk mikor a kék púposfejű csónakos a végén mikor már mindenki alszik egy laza mozdulattal hanyatt dobja magát ... és együtt utáljuk az általunk hápszidézinek nevezett majmot (profi módon tudom már mondani: ááááááá ápszidézi)


a kis kékek meg talán a hegyi kék madár csak leette magát tejföllel [link]

2015. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

kedvencem a dalszöveg:


Makka Pakka Akka Wakka Mikka Makka Moo! Makka Pakka Appa Yakka Ikka Akka Ooo! Hum Dum Agga Pang Ing Ang Ooo, Makka Pakka Akka Wakka Mikka Makka Moo!


Anyám!! Már a kettesnek is zuhan a színvonala.

2015. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 te szemét, te meg bírtad jegyezni?! ... látszik, hogy öregszem :)
2015. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A dalszöveget külön köszönöm :D Férjem szerint nagyon be voltak szívva az alkotók :D .Közben rájöttem rossz címet írtam,de látom mindenki tudja mire gondolta. 3 és 5 éves fiam kedvenc meséje.
2015. febr. 13. 12:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi nem ismertük, de múltkor véletlenül belenéztünk. mindketten szájtátva bámulták egy darabig, aztán a 6 éves lányom reakciója:

- Anya, ezt a mesét ütődöttek csinálták?

5 éves öccse: - Neeem is! Ez a triciklisgumumacimajom tök cuki!... vagy nem majom. Nemtommi. Na, ez a dagi kis puklifejű, ez itt, a makkapakkaizéke.

- Látod, öcsi, két percet néztél belőle és máris ütődött lettél te is!

- Mit csinál a kövekkel?.... Lemossa??? Télleg ütődött!

(- Na ugye!)

- Anyaaaa, kapcsold át légysziiii!


Hát részünkről ennyi volt ez a mese, de azóta is emlegetik, a "makkapakka" kifejezés szinonímája lett náluk az elszúrtad/vacak/nem tetszik stb mindenféle negatív megnyilvánulásnak. :/

2015. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi reggel láttuk egy párszor, ki is akadtam, hogy "jò èjszakát". Reggel? Pár nap mùlva rájöttem, hogy az estit ismètlik. A fèrjem szerint agymosòs mese, èn nem birom nèzni, mert annyira letompitja az agyam már reggel, hogy egèsz nap nulla vagyok. A kisfiam annyira nem èrdeklődik az emlìtett mese iránt, de ha azt kèrnè, akkor termèszetesen nem bánnám. Bocsi, hogy nem a kèrdèsedre válaszoltam kedves Kèrdező, csak akkora hatása van rám ennek a mesènek, hogy muszáj volt ìrnom.
2015. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs ha viccesnek szántad a szemetezést, mert én nem találom annak. Amúgy gugli az én jó barátom, makka pakka lyrics, ezt kell beírni, és láss csodát.
2015. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#10 nem akartalak megsérteni
2015. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!