Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan érted el totyogó...

Hogyan érted el totyogó babádnál/gyerekednél, hogy az utcán utánad menjen, vagy veled együtt haladjon? Mennyi ideig tartott, mire kialakult így a séta?

Figyelt kérdés

1 évesem már jó ideje megy itthon. Az utcán az elején sétálgatott, jött-ment. De most csak áll egy helyben, hiába hívom. Nem engedi, hogy megfogjam a kezét. Még csak kavicsokat sem nézeget, nem tudom, miért nem szeretne menni.

Valószínűleg a cipője kényelmes, mert itthon direkt ráadtam. Ugyanúgy ment benne.

Azt, hogy gyere-megyünk megérti.



2015. jan. 26. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez még sokáig nem is lesz. Gondold el kinyilt a világ neki, idáig ott volt ahová raktad, vagy toldat a kocsival, most meg ő saját maga lesz önálló lény. :) Sok türelem és türelem, ha nagyon menni akartok akkor babakocsival menjetek, mert úgy gyorsabb :)

Nálunk olyan 2 év körül lett az hogy már babakocsi nélkül tudtunk lemenni a közértbe és jött velem, persze akkor még volt hogy elment mert meglátott pl egy hintát, de már 2,5 és egyre jobban érti, hogy megyünk valahová és már nem kószál annyira el.

2015. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első vagyok

Ó bocsi félreértettelek nem volt figylemes amikor olvastalak, inkább megijed szeritnem sok új információ neki amit lát.

Ha jó a cipője nem nyomja nem nagy akkor inkább ilyesmi lehet az oka. Vedd fel aztán egy másik utcába tedd le hátha lépeget majd ott.

Nem lehet hogy fázik vagy melege van?

2015. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaaa, hogy ez évek kérdése?!

De égő :D

Látszik, hogy egy gyerekes anya vagyok. Úgy gondoltam, hogy nem baj ha nem totyog az utcán, pár nap alatt úgyis megtanulja. De akkor úgy állok hozzá, hogy 1-1,5 év :)


Mondjuk még azt el tudom képzelni, hogy a pulcsi+kabát+egyéb öltözék miatt kevésbé tud egyensúlyozni és ezért óvatosabb. Viszont 100 m-ről észre veszi a kutyákat, akkor bezzeg megindul és addig nem is nyugszik, amíg közelről meg nem nézzük őket. Nagyon érdekes, mert ilyenkor tud ám futni is...

2015. jan. 27. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!