Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok bababörzére járni?...

Szoktatok bababörzére járni? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam, és nagyon tetszett, már alig várom a következőt! Sok-sok ruha van nagyon jó áron, és minden más amit szeretnél, ami a babának kellhet. A belépőjegyet le lehet vásárolni pelenkára.
2010. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Éppen most akartam egy ilyen témájú kérdést feltenni.

Engem is érdekelne, nagyon sok ruhánk van és jó lenne pénzzé tenni a jobbakat.

Tudtok olyan oldalt ahol kiírják, hogy mikor lesz a következő?

Amúgy hogy zajlik? Annyit tudok, hogy helyet kell foglalni. De utána? Kipakolok, és? Honnan tudom, hogy mennyiért adjak egy nadrágot?

2010. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszi a linket.
2010. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én pécsi vagyok,mielött megszületett a kislányom ott vásároltam be,2 nagy szatyor ruhát vettem kevés pénzért,persze nagyon szépeket :) aztán ősszel is voltam ott vettem kabátot,mindenki megcsodálja olyan csajos :) most vasárnap is lesz itt nálunk,én megyek :) szerintem nagyon megéri,de készülj fel mert rengetegen vannak,mint a heringek :) babával nem szabad menni:)
2010. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem már "nagy" a gyerekem, 8 éves. Én árulni szeretnék de nem tudom, hogy-hogy megy... Tudna valaki segíteni? Azt tudom, hogy helyet kell foglalni de utána? Kipakolok, beárazom a ruhákat? Honnan tudom, hogy mennyit kérjek? Tök tanácstalan vagyok.
2010. febr. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de nem a baba-expokra gondoltam, hanem olyan kis börzékre, amiket művházakban szoktak rendezni. Azokra érdemes menni?
2010. febr. 12. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!