Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek van helye a szülinapi...

Kinek van helye a szülinapi bulin? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A lányom most lesz 4 éves. Lesz egy buli, amire meghívta az ovis barátait, és az apukáját. Nem élünk együtt, de szerencsére jó a kapcsolat.

Ellenben az én jelenlegi párom fel van háborodva, azt mondta, hogy ha jön a lányom apja, akkor ő nem jön.

Szerintem mindketten elférnek, elvégre nem róluk szól ez a nap.


2015. febr. 15. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nos, akkor jelenlegi párod nem jön. Ha ennyire hülye, semmi keresnivalója a bulin - mondjuk az eletetekben se.....
2015. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha választani kell, akkor az apukának van ott a helye. De ha normális lenne a párod, akkor nem kellene valasztanotok.
2015. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
szép kis párod van, az apjának természetesen!
2015. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek az elôttem szólókkal. A párod borzasztó gyerekesen viselkedik! A normális az lenne,ha mindketten ott lennének, de ha a párod ilyen debil, akkor ô ne legyen ott.
2015. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem ilyen egyszerű. Ha rossz a kapcsolat a 2 férfi között, akkor érthető, ha nem akarja a párod a közös légkört.
2015. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Ez esetben az apukának van ott a helye, de a gyerek érdekében pár órára elviselhetnék egymást.

Nálunk az egyik nagyszülő páros vált el, ha nagypapa jön az új "barátnővel" akkor ő nem jön, vagy majd akkor jön ha ők elmentek. Élmény, hogy kétszer kell szülinapot tartanunk miattuk, dehát ez van.

2015. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is rossz kapcsolatom volt/van a férjem exével. Mondjuk a közös lányuk az anyjával él, nem velünk.


Így, ha olyan rendezvény volt, ahol ő is ott volt, én értelemszerűen nem mentem. Mivel a férjem és a lánya is tudta az előzményeket, nem is volt sértődés, így simább volt mindenkinek.

Én se kifejezetten sértettségből nem mentem, hanem egyszerűen nem akartam ilyen esetben támadási felületet adni az exnek, ezzel esetleg botrányba sodorva a lány buliját.


Ahol én mondtam kategórikusan azt, hogy nem jön az ex, az az esküvőnk volt. Kitalálta, hogy ha a lány jön, akkor ő is.

Mondtam, hogy ott a szűk család vesz részt, illetve akit én is kedvelek. Ő nem családtagom és nem is kedvelem. Szerencsére csak fenyegetőzött, de a család férfitagjai készen álltak, hogy ha mégis megjelenik, akkor kitessékelik.

2015. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

* akkor a nagymama nem jön

És nem csak szülinapkor, hanem minden eseménykor ez van.

2015. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a kislany szuletesnapjarol van szo es egyertelmu, hogy az o velemenye szamit elsosorban.

A parod majd eldonheti, hogy kit hiv meg a sajat szuletesnapjara.

2015. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!