Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 15. szülinapi buli. ötletek?...

15. szülinapi buli. ötletek? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz a 15. születésnapom és néhány barátnőm átjön,megünnepelni.

Amit tudni kell:

Hatan leszünk.

Nem egy nagy lakásban lesz..:|

Imádunk hülyéskedni szóval bármi hülyeségre nyitottak vagyunk!:)

És hogy elkerüljem a "vicces" válaszokat..nem vagyunk 10 évesek,hogy barbibabázunk ..;)


1.Milyen játékokat /programokat ajánlotok?:)

2.Milyen ételt ajánlotok?:)

3.Milyen legyen a díszlet?:))


Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!:))



2012. júl. 27. 00:30
 1/6 anonim válasza:
88%

1,hát játékok/programok: filmnézés(horror vagy vicces film hogy ne legyen uncsi),karaoke,felelsz vagy mersz,ha lesznek fiúk akkor 7 perc a mennyországban,felelsz vagy csók bár ezeket nem preferálom,a bújócskát lehet gyerekesnek találod de szerintem az is jó,vagy példul betanulhatnátok a thiller(michael jackson)koreográfiáját,twister,beugró (ez egy műsör ami a tévében ment,társasjáték is készült belőle),ha csak lányok lesznek kirittyenthetitek egymást akár extrém módon is,szerepjáték vicces helyzetekben,és persze elalvás után (mert egyszer lesz azis)egymást tréfálhatjátok meg (példul hidegvizes ébresztés,vagy amikor alszik az illető beleordítasz a fülébe,kisminkeled stb.)

2,ételnek: pizza,chips,pattogatott kukorcia és ropi(állítólag jól szívja az alkoholt),mindenféle nasi.Buli közben úgyis nassolni akartok majd és ha esztek pizzát valami "normális" is lesz a gyomrotokban.mivel szülinap ezért lehet valami torta vagy süti is

3,díszlet: előszöris az értékes törékeny holmikat inkább tedd el,bár nem tudom milyen vadak vagytok,a függöny és a szőnyeg pedig büdös lesz a cigitől (ha cigiztek)én ajánlom a lampionokat ugyanis nincs velük olyan nagy macera de nagyon hangulatosak


most így ennyi jutott eszembe :) remélem segítettem.

2012. júl. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Te 15 évesen bulizni akarsz? Normális vagy? Ép elméjű enmber nem tesz ilyet...
2012. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
69%

Mi az , hogy nem tesz ilyet? : OoO

ez nem : 'iszunk 2 liter vodkát meg áthívunk 8 fiut dugni'

ez csak szülinap... Nem pedig disco.. ah pedig az akkor miért ne lehetne? A hülyeségekre nem azt kell érteni , hogy : 2 fiuval egyszerre lefekszek .. ahnem : Jógázok az út közepén ilyenek x' DDD


Am hogyha van kedvetek elmehettek a városba esetleg boltba és jógázhattok a bolt avgy az út közepén. nagyon angy : DD mi ezt csináltuk (persze nem bulin) : DDD

2012. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Akkor az nem buli... Jógázni Zebegénynél kell a Duna partján ahol lakom...
2012. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: nagyon szépen köszönöm a válaszod!Megy a zöld kéz!:)


2. kommentelőnek üzenem: 15 évesen nálam a buli nem azt jelenti,hogy elmegyek discóba vagy egyéb helyekre..mint írtam ITTHON lesz.. és amúgy se vagyunk azok akik drogoznak,isznak ,cigiznek..ne ítélj elsőre!Épp elméjű ember vagyok nem úgy mint te..


3. válaszolónak : nagyon szépen köszönöm az ötletet :D hasznosítani fogjuk biztos vagyok benne ,persze valami feladatként kapja majd valaki :DD

2012. júl. 27. 18:21
 6/6 tancos22 válasza:
17%

Chipendale and Striptiz müsorok kedvező árakon Budapesten és környékén

Striptiz müsor : apáca show and Lesbie Show

Go Go táncos

Chipendale show műsorok

tancosgogo@citromail.hu

telefon :06703044751 dóra

Nagyon jo müsorok vannak szín vonalasak !


15 éves lánynak egy Tini Chipendale fiut aki nem vetközik teljesen és egy nagy plüss macit ad át neki

2012. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!