Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titetek mennyire változtatott...

Titetek mennyire változtatott meg az anyaság? (a személyiségeteket, értékrendeteket)

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 16:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy érzem nem.Ugyanaz a csacska,komolytalan Pán Petra vagyok aki sosem akar felnőni mint eddig, viszont felelőségteljesebb lettema,ami elengedhetetlen, de az jö magától :)

Még nagyon pici a lánykám,szóval majd ha nagyobb lesz ismét nyilatkozom ^^

2010. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Légyszi, életkort is írjatok, a sajátotokat és gyermeketekét!
2010. febr. 12. 16:46
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám szerint semmit nem változtam,ugyan olyan önfejű,makacs,de laza,megértő,és toleráns vagyok,mint voltam.Én 37 éves vagyok,a nagyobb gyerekem 18 éves lesz,a kicsi 20 hónapos.De szerintem sem változtam.
2010. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Én 21 a lányom 2 hónapos pár nap múlva ^^ Első voltam:)
2010. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát a barátaim azt mondják, hogy változtam (előnyömre), én még mindig locsifecsi bolondos leányzónak érzem magam, aki szeret okoskodni, mint korábban :D Én egy változást vettem észre magamon, megtanultam előre gondolkodni, tervezni. Pl. nem hagyok mindent az utolsó pillanatra, hanem előre eltervezek sok dolgot, amit el kell végeznem.

23 leszek amúgy, és két éves múlt a fiacskám.

2010. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, anyukám nekem is azt mondja, hogy nem változtam, szerintem pont olyan idétlen vagyok, mint voltam :P Ezt abból szűri le, hogy még mindig felemás zokniban járok :D:D
2010. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
én gyakorlatilag semmit nem változtam. azelőtt is munkában megbízható, egyébként meg laza nő voltam, ez így maradt utána is :). a sportot is folytattam, most meg ugye már újra dolgozok is. férjem is mondta, hogy azt hitte házisárkányosodok majd tőle (több haverja feleségén megfigyelte már ezt), de szerencsére nem. ja, és arra meg mindig is kínosan ügyeltem, hogy külsőre is "jó nő" maradjak. ez nekem mindig fontos volt, és most is az :) talán annyi a változás, hogy a túlórát ha elvállalom, inkább lecsúsztatást kérek, minthogy ki legyen fizetve, mert ugye az idő, az mindig kevés. azelőtt inkább kifizettettem.
2010. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
ja, 29 éves vagyok, kislányom 4
2010. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Alaptermészetemben én sem változtam meg,talán 1 dologban,hogy én is jobban próbálok előre tervezni.Sztem nem szerencsés ha valaki nagyon megváltozik és lemond a hobbijáról v. a vágyairól,barátairól és csak a gyerekének él.
2010. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja,31 éves vagyok és 15 hónapos a kilányunk
2010. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!