Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki ismer olyan fogamzásgátlót...

Ki ismer olyan fogamzásgátlót ami kiiktatja a menstruációt? Aki használja az írjon le mindent:D ár, mellékhetások, előnyök, hátrányok.

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
MIRENA hormontartalmú spirál. Gátolja a méhnyálkahártya megvastagodását, emiatt nekem már 4 éve nincs menzeszem. Ára (4 évvel ezelőtt) 37 e ft...
2010. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kolléganőm most tetetett fel ilyet, 40 ezer volt. sajnos többet nem tudok róla.
2010. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nekem semmiféle kellemetlen mellékhatással nem jár. Egyébként egész más okból (mióma) ajánlotta az orvos, és használt! (Sokkal kisebb lett.)
2010. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tablettába nincs ilyen vagy injekcióban?
2010. febr. 12. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Én kételkednék az egészségességében...

Amúgy ha folyamatsosan szeded a fogamzásgátlót sem jön meg, igaz lehet pasi leszel 1 év mulva. Megéri?

Amúgy mi a baj a mensivel?

2010. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki tapasztalatból írt,annak nagyon köszönöm a válaszát...a károgásokra meg nem vagyok kíváncsi! Külföldön a nők 90%-a ilyen fogamzásgátlót szed a mártírkodás szerintük is fölösleges! Szerintem is... Egyébként miss károgó olvass utánna hogy melyik fogamzásgátló mit tartalmaz és rájössz hogy férfihormon van elég sokban! Ami után én érdeklődöm az olyan hormont tartalmaz ami terhességet "szimulál" az agyban és ezért nem esel teherbe és nem jön meg a mensi! Ugyanis ha a szervezedet ugy tudja hogy terhes vagy nem lehetsz megint az :D és ha ez férfi hormonkkal járna a 40.hétre érdekes lenne minden kismama :D
2010. febr. 13. 09:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a Cerazette fogamzásgátlót szedtem a szoptatás alatt. Ez progeszteron tartalmú gyógyszer. Amikor megkérdeztem a dokit, hogy ezt meddig lehet szedni, akkor azt mondta, hogy a szoptatás végeztével is, ha nem akarok menstruálni. De abba kellett hagynom már hamarabb a szedését, mert vérezgetést okozott, a végén már 3 hétig szünet nélkül. Azt mondta a doki, hogy az én szervezetem menstruálni "akar", úgyhogy ne fogjuk vissza gyógyszerrel. De van olyan páciense, akinél ez a gyógyszer tökéletesen működik.

Ára a 3 havi adagnak 8000 Ft körül van, szünet nélkül kell szedni.

2010. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg szoptatok bár már a végét járja... Én azáliát szedek de én is 2 hetente menstruálok 10 napig. Ez is 7000.-/3 hó, arról nem is beszélve hogy ez így baromi gáz a nemiéletre való tekintettel:S Még egyszer köszönöm a válaszokat:D
2010. febr. 16. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!