Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kislányom aranyfülbevalóját...

A kislányom aranyfülbevalóját beraknám a gyógyfülbevaló helyett, hogyan kell beáztatni, mennyi időre?

Figyelt kérdés

A védőnőm azt mondta, hogy egy éjszakán át áztassam, de pici kövekkel van kirakva, és félek, hogy ha hosszabb ideig van az alkoholba, azt árthat a köveknek. Letelt a 4 hét belövés után, kicserélném neki.

Köszönöm ha válaszoltok.


2015. febr. 22. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

úgy vélem, felesleges áztatni, a fém nem fogja felszívni az alkoholt (max akkor lenne értelme). Mártsd bele 1-2 percre azt a részét, ami a fülébe megy, rázd le és ennyi.


Én parfümmel spricceltem rá párat, teljesen jól fertőtlenítette (magamnak, nem gyereknek - kicsi csíp)

2015. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár perc bőven elég.
2015. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem értem a védőnő miért emlegette ezt az áztatást, én is úgy vélem, hogy elég lenne pár percre beletenni, féltem a köveket benne. :)
2015. febr. 22. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alkohol gyorsan fertőtlenít, nem kell áztatni.
2015. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy percig sem àztattam.semmi bsja nem volt
2015. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nekem is új. Ne áztattam, áttöröltem alkoholba mártott fültisztítóval és beletettem a fülébe.

Nekünk 6 hetet javasoltak a belövés után.

2015. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Parfümmel ne! Sima gyógyszertári alkoholos vattával töröld át a fülbevalót. Nekünk fújós gyógyszertári fertőtlenítőnk volt, vattára tettem a fülbevalót, ráfújtam kettőt, hagytam pár percig hatni és tiszta kézzel beraktam a fülébe.
2015. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

Tegnap betettem az új fülbevalóját. :) Pár percre beletett alkoholba, közben áttöröltem a fülén a lyukat is. 4 hete lövettük, gondoltam nem gond ha nem várom ki a 6 hetet - mondjuk a kozmetikus is 4-5 hetet mondott. A védőnőm meg hogy is mondjam elég érdekes, szóval tud fura dolgokat mondani. :) 6 hónapos a kislányom, már régebben megkapta a fülbefalót nagyiéktól, most már hordhatja is. :)

Szép napot Nektek! :)

2015. febr. 24. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!