Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol talalhatok megfelelo...

Hol talalhatok megfelelo bebiszittert?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk,par honap mulva szeretnek ismet munkaba allni.

Szeretnenk egy olyan bebiszittert Aki egesz nap tudna vigyazni a kisfiunkra.

Termeszetesen a lakhatast es a hazautazast allnank plussz megbeszelnenk egy mindket fel szamara megfelelo osszeget.

A kerdesem AZ,hogy hol talalhatok ilyen bebiszittereket,akik ilyet vallalnanak?sajnos AZ ismerettsegi korunkbe nincs olyan Aki vallalni tudna.

A kerdesem meg nem aktualis,de korulbelul nyar vege fele ujra munkaba kellene allnom es otletem sincs kit keritsek a fiam melle.

Esetleg ha tudnatok ajanlani oldalakat ahol vallalnak ilyet AZ emberek megkoszonnem.



2015. márc. 3. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Külföld de hol?
2015. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi Anglia.

De Magyarorszagrol szeretnenk majd valakit.

2015. márc. 3. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Facebook-on rengeteg oldalt találni. Pl. Redditch-i magyarok, Magyarok Londonban... vagy vannak tágabb csoportok: Magyarok Angliában.


Szerintem oda írd ki, hogy bébiszittert keresel.


Rengetegen keresnek munkát, egy bébiszitter meló nem is rossz, főleg, hogy ti is magyarok vagytok.

Nekem is jó lett volna anno egy ilyen, 1hónapig kerestem munkát, hidd el, hogy ugrottam volna egy ilyen állásra! :)


Az meg, hogy majd csak nyár vége felé lesz aktuális szerintem nem gond, attól kiírhatod már most... Aztán ha már most megtalálod a megfelelőt, legalább ő is tud kalkulálni nyár végéig...

2015. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a tippet.

Szerinted a lakhatas es utazas melle havonta menyi AZ idealis osszeg,amibe megegyezhetunk?

2015. márc. 3. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Még a lakhatást is biztosítjátok? Ha nem lennék kismama, komolyan elgondolkoznék rajta, hogy visszamegyek! :)


Hűű, hát ebben nem tudok neked segíteni! Voltam kint bébiszitter munka mellett egy rövid ideig, de csak 1 max. 2 órát kellett vigyáznom egy kislányra. Nem emlékszem már mennyit kaptam 1óráért, nem akarok neked hazudni.


Keress rá neten, de ha lesz egy kis időm, én is utána nézek majd neked.

2015. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazabol mi nem oraberre gondoltunk hanem egy realis havi fix osszegre.plussz amiket leirtam.:)
2015. márc. 3. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak bébiszitterközvetítő irodák illetve oldalak is. Ott is tudtok regisztrálni, illetve az árakról tájékozódni (hogy általában mennyit szoktak adni).

Írd be google.hu-ba, hogy "au pair".

Általában 75 fontot szoktak adni egy hétre.

2015. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én vállalnám.
2015. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!