Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok babával. Nem...

Egyedül vagyok babával. Nem nézünk tévét. Szeretném eladni, vagy szerintetek jó, ha van itthon későbbre?

Figyelt kérdés

régi típusú, de nagy kijelzős, nagyon jól működő tévé, kb 5000-ért el is vinnék.

mivel gyeden vagyok még és nem tudom milyen fizető munkám lesz boltban vásárolt új tévére(használtat nem merek)nem tudom mikor lesz pluszom, csak mert hitelem is van, lehet hosszú évekig nem tudnék venni.


ti eladnátok?


(amúgy nagyon helyfoglaló, az állványát is eladnám, helyére bemehetne a kicsinek asztalkája meg szék(ami etetőszékké is alakítható), ami a szoba közepén áll jelenleg.


2015. márc. 5. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ovis a kisfiam, mi sem néztünk sokáig tévét.

Ettől függetlenül NEM adnám el, később, bölcsis vagy ovis korban azért egy-egy korának megfelelő kis rövid mese (pl. Thomas vagy hasonlók) nem a világvége- ebben is érdemes az arany középutat megtalálni.


Az az 5 eFt nem nagyon segítene ki a mindennapokban, ennyiért nem biztos, hogy érdemes megszabadulni tőle.

Lehetséges, hogy későbbikeben, amikor a kicsi már alszik, neked is jól esne legalább egy híradó elé lehuppani este.

Inkább az előfizetést mondd le, akkor pénzbe nem nagyon kerül :)

2015. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5000 ért biztos nem adnám el, minek? Lehet egyszer jó lesz valamire, kitudja, később leköti a gyereket míg te gyorsan elkészíted a vacsit vagy akármi. Meg most 5 ezerrel mit kezdesz? Az épp egy kisbevásárlás a kisboltban.
2015. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én nem adnám el, 5000ft szinte semmi, semmire nem elég, viszont nem tudhatod hogy esetleg évek múlva hogy álltok a tévéhez, jó ha van.
2015. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én sem adnám el. Mi sem vagyunk nagy tévézősek, de lányomnak van kb. két meséje, amit imád. Úgyhogy jó, ha azért nem zárod ki teljesen az életetekből.

Főleg 5000 Ft-ért. Ha azt írtad volna, hogy 50ezerért eladod, mert ez most létkérdés, akkor érteném.

2015. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ok nem adom el


amúgy a szolgáltatást már rég lemondtam



és ha 50 ezerért megvenné a szomszéd?

(van egy kicsit érdekes srác, ilyen régi nagy tévét akaer venni boltból 120-ért-szerintem nem normális, lehet megvenné..)

2015. márc. 5. 09:46
 6/17 anonim ***** válasza:
50ezerért vihetné...
2015. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki annyiért megvenné, akkor vigye! :D
2015. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Annyiért simán :))
2015. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
annyiért odaadnám :)
2015. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
sőt ajándékba kapná a tévéállványt :D
2015. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!