Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok babával. Nem...

Egyedül vagyok babával. Nem nézünk tévét. Szeretném eladni, vagy szerintetek jó, ha van itthon későbbre?

Figyelt kérdés

régi típusú, de nagy kijelzős, nagyon jól működő tévé, kb 5000-ért el is vinnék.

mivel gyeden vagyok még és nem tudom milyen fizető munkám lesz boltban vásárolt új tévére(használtat nem merek)nem tudom mikor lesz pluszom, csak mert hitelem is van, lehet hosszú évekig nem tudnék venni.


ti eladnátok?


(amúgy nagyon helyfoglaló, az állványát is eladnám, helyére bemehetne a kicsinek asztalkája meg szék(ami etetőszékké is alakítható), ami a szoba közepén áll jelenleg.


2015. márc. 5. 09:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Annyiért én is odaadnám.

Nálunk mondjuk egyáltalán nincs tv már 3 éve, és nem is hiányzik.

2015. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
megkérdeztem :)
2015. márc. 5. 11:47
 13/17 anonim ***** válasza:

"sőt ajándékba kapná a tévéállványt :D" - nem birom abbahagyni a nevetest. :) Ment is a zold kezecske.

Kerdezo, szoritok, hogy 50ezerert megvegyek.

2015. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

ő az egyetlen esélyes, mert szerintem rajta kívül senki nem épes 120-at kiadni egy régi nagy hátlapos tévére


neki én a nagy szerencséje vagyok :D

2015. márc. 5. 14:38
 15/17 anonim ***** válasza:
Joisten, azt hittem, a babat adnad el :D
2015. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

:)

hát ja a mai világban már erre is lehet gondolni

2015. márc. 5. 22:28
 17/17 anonim ***** válasza:
na mit mondott?
2015. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!