Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki megbánta,...

Van itt olyan aki megbánta, hogy gyereket szült?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azt mondta, hogy bánja, hogy gyereket szült. Utána megkérdeztem több ismerősömet is, és azt mondták, hogy titokban mindenki bánja picit.

Hát nem! Én nem! Persze, hogy vannak nehézségek, de soha nem bánom meg, hogy szültem. Sőt! Életem legjobb döntése volt!

Ti hogy gondoljátok ezt?


2010. febr. 15. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Sosem bánom, persze van amikor örülök hogy kicsit nélküle vagyok, de a legjobb dolog az életemben.
2010. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Csak elszoktam gondolkodni,hogy mi lenne ha....

Lehet karrierista lennek,elveznem a szabad eletemet,több idöm lenne magamra,nem lenne ennyi anyagi gondom,utazhatnek barmikor barhova...

De ha belegondolok abba hogy a gyermek aki van nekem,nem lenne,jaj nem forditanam vissza az idöt.

Nagyon örülök hogy van egy gyönyörü egeszseges gyermekem,ugyanakkor nagyon nehez a jelenlegi idöszak az eletemben,sok mindent megkell vonnom magamtol,nem csak anyagilag.

Nem,nem bantam meg.Ha kikapcsolodasra vagyok,hagyom a gyermeket a ferjemre 2-3 orahossza nekem böven eleg gyermek nelkül,söt olyankor mar hianyzik is.

2010. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Az Élet legnagyobb Ajándéka:

Szerelmünknek Gyümölcse:

A GYeRmeK:-)

én igy érzem:-)


de biztos van néhány karrierista önző nő,akinek fontosabb a kinézet,a munkahelyi státusz és a karrier,mint az a Csoda,h Gyermeke szülessen..

2010. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Mióta az eszemet tudom erre vágytam.Már kislányként is imádtam babázni,öltöztetni,vigyáztam rá mint a kincsre.Késöbb a rokon gyerekeket szeretgettem.Most pedig végre itt van az én picurom.Egy pillanatig nem bánom,csak azt,hogy nem volt lehetőségem hamarább szülni.A nehézségek,szerintem nem nehézségek hanem életünk része amit megkell élnünk,nekünk anyáknak.Szoktam fáradt lenni,de csinálom tovább és tovább.Ez a dolgom most.Ha panaszkodom akkor kipihent leszek?Nem hiszem.És tudtam azt is,hogy egy kicsit korlátozva leszek.Teljesen felvoltam készülve az anyaságra.Tehát nem bánom és nem is fogom megbánni.
2010. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Volt már olyan,hogy szinte elmenekültem. (A párommal elmentünk egy nagy bámészkodós bevásárlókörútra kb. 3 óra hosszú volt. Azalatt csak a fiam járt az eszembe és bántam,hogy nem vittük ŐT is. Jah közben még a tejem is megindult,nem is mertem levenni a kabátom... Találkoztunk ismerősökkel is akik egyfolytában a gyerekemről faggattak. És sikerült teljes lelkiismeretfurdalásba hajszolniuk amiért otthon hagytam az anyósommal,aki így is végig dolgozta a napot. Szóval rossz volt azóta viszem magammal még a klotyóra is.
2010. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Hát szerintem valami baj van annak az agyával aki ilyeneket mond. Mert ez természetellenes, abnormális szerintem. Sokszor fáradt vagyok én is lassan 1 éves babám mellett, de egyszerűen nem tudom kimondani hogy megbántam. Még akkor sem ha valamiért mérges vagyok. Akkor sem ha állandóan mehetnénk bulizni, szórni a pénzt, akkor vennék meg magamnak valamit amikor épp megtetszik... ezek közül egyik sincs jelen az életünkben, átrendezkedtünk a babánkra, mert szerintem így normális. Egyáltalán minek szül az olyan aki ilyeneket mond.
2010. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
gyermekeim nélkül nem lenne teljes az életem. és úgy hallottam sok kapcsolat megy tönkre amiatt, ha akarnak, de nem jön össze a baba. szerintem a baba az élet velejárója. épp úgy ahogy a sírás, nevetés, a nehézségek...stb. ha könnyű lenne minden pillanat, akkor nem értékelnénk annyira a jót az életben.
2010. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Én azt bánom, hogy nem hamarabb szültem! Azt pedig sajnálom hogy nincs lehetőségem (anyagi okok) 4-5 gyereket szülni. Imádom a lányom, és ha tehetném, akkor lenne még legalább négy tesója. Egy azért remélem hamarosan lesz neki:)
2010. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Igen, vannak ilyen nők! De ugye nem várod hogy ide most leírják neked amikor a társadalom megköveteli hogy a gyerek a világ legfontosabb, legjobb rózsaszín dolga legyen?? Ez magánügy. Te nem bántad meg, örülj magadnak.

[link] Ajánlom elolvasni a többi írását is! Nagyon tanulságos az utálkozó, elfogadni nem képes embereknek! Ő egy Igazi Anya, mert képes elfogadni hogy másnak más a fontos és hogy ettől még nem rosszabb (tehát aki pl nem akar gyereket az nem egy önző szemét karrierista p*csa, és aki ezen utálkozik annak saját magával van baja), és hogy nem az az egyetlen megváltó dolog a világon amit Ő annak gondol!!

2010. febr. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Azok lettek lepontozva akik,nem bánták meg.Ez igen!
2010. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!