Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki megbánta,...

Van itt olyan aki megbánta, hogy gyereket szült?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azt mondta, hogy bánja, hogy gyereket szült. Utána megkérdeztem több ismerősömet is, és azt mondták, hogy titokban mindenki bánja picit.

Hát nem! Én nem! Persze, hogy vannak nehézségek, de soha nem bánom meg, hogy szültem. Sőt! Életem legjobb döntése volt!

Ti hogy gondoljátok ezt?


2010. febr. 15. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

elolvastam a felicitasz-os blogot,hát röviden annyi róla a véleményem,h egy nagy magyarázkodás az egész,amivel meggyőgyni próbálják magukat azok,akik képtelenek felfogni és belátni ,h egy párkapcsolatnak az a legnagyobb ajándéka és öröme és boldogsága,ha abból a két emberből létrejön VALAKI ,egy kis ÚJ ÉLET: a GYermekük:-)

amit az ég világon SEMMIVEL nem lehet pótolni!!!


azt gondolom,,h ha két ember szeretni egymást,akkor előbb-utóbb eljön az az idő,h vágynak erre a CSodára...

2010. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom! Aki megbánja minek szül? Mire számított? Arra, hogy minden megy simán? Én sokkal nehezebb "feladatnak" gondoltam, de mivel én is nyugodt, kiegyensúlyozott, vidám nő vagyok, és nem ordítozok a gyerekemmel, és nem hagyom sírni órákon át, így ő is nyugodt, kiegyensúlyozott gyerek.

Nem azzal van problémám, aki nem akar gyereket.

És arra lennék kiváncsi, hogy aki szült és megbánta, miért bánta meg, és miért szült? Nem vitatkozás, csak kiváncsiság.

Nem tudom, hogy ki pontozott le, de én mindenkit felpontoztam.

2010. febr. 16. 12:10
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát
2010. febr. 16. 12:10
 14/14 anonim ***** válasza:
31%

hoy lehet megbánni egy gyerekszűlést???

itt növexik bennünk 9 hónapig,aztán megszüljük (ami maga a csoda) és már itt van velünk minden nap,óvjuk,védjük,gondozzuk,neveljük,SZERETJÜK,nap mint nap kapunk Tőle:egy ölelést,egy mosolyt,egy totyogó kisManótól,és minden percben benne van az a megmagyarázhatatlan szimbiótikus hatalmas szeretet,ami ANYa+ApA+a Gyermekünk között van:-)

persze h vannak nehezebb percek,de semmiség ahhoz a dologhoz képest,amilyen boldogságot a gyermekünk ad nekünk...

szóval én nem értem,h hogy lehet ezt megbánni????????

2010. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!