Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik baba dilemma? Kicsit...

Harmadik baba dilemma? Kicsit komplikált a helyzet.

Figyelt kérdés

Van 3 és egy 5 éves fiam. Egészségügyi okok miatt gyógyszert nem szedhetek igy másképp védekeztünk (óvszer). Nagyon ugy tűnik hogy valahogy mégis becsúszott a kicsike :)

Én nagyon örülök neki de a jövő miatt nagyon aggodom.

A helyzet hogy a lakásunkat nem adhatjuk és cserélhetjük el mert anyósékkal egybe kötött tehát az övéket is elkéne adni.

Viszont 2 szobás...bár nagyok a szobák leválasztani az ablakok és ajtok viszonya miatt nem lehet. Kicsit megvagyunk kötve. Anyagilag jol állunk szerintem...tartozásunk nincs bár kocsink sincs. Ha meglenne a baba ugyanannyi lenne a keresetünk mint igy hogy dolgozok (adokedvezmény miatt)

Az aggodalmam a lakás miatt van. Mivan ha 10 év mulva sem tudunk lépni és 3 kamasz nem hiszem hogy jol ellene .

Abortuszra nem szeretnék gondolni.

Van esetleg köztetek aki hasonloan ilyen helyzetben van?

Tanácsra véleményre lennék kiváncsi.

köszönöm



2015. márc. 11. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mekkora a belmagasság? Galéria vagy tetőtér nem jöhet szóba?

2015. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó válaszfalakat lehet csinálni,ami fal de mégse pl.

[link]

[link]

sok féle van,ezek csak példák.

ha kiakar menni,csak elhúzza,aztán vissza,és külön is vannak :-)

2015. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ajtókat-ablakokat is arrébb lehet tetetni... és úgy megoldani majd később a leválasztást...
2015. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Értem, hogy aggódsz, viszont nekem ilyenkor mindig a párom jut eszembe. Ők hárman vannak testvérek egy kétszobás házban nőttek fel, a három testvér egy szobában volt. Párom 14 évesen ment el kolesz, de addig folyamatosan együtt voltak, és nem volt gond. Ők alkalmazkodtak ehhez a helyzethez. S értelmes felnőtt lett belőlük. :)


Amúgy a térelválasztó és a galéria tök jó ötlet.

2015. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyerekoromban a nagyszüleimmel éltünk együtt, nővéremmel egy félszobán osztoztunk. Persze, nem volt kellemes kamaszkorunkban, de kibírható volt. Ha meg nagyok a szobák, nem muszáj ténylegesen két külön szobát kialakítani belőle, nálunk például annak idején egy keresztbe fordított könyvespolc mögött volt az íróasztalom. Galéria is megoldás lehet.
2015. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!