Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az bajt jelenthet, ha szülés...

Az bajt jelenthet, ha szülés után két és fél héttel világos piros vér jelentkezik odalenn?

Figyelt kérdés
Már el kezdtem kitisztulni, kevés barnás folyásom van, de tegnap meg ma észre vettem, hogy mindkét nap 2x jelentkezett egy kevés (körömnyi) élénk piros vér. Se lázam, sem hasfájás nem jelentkezett.
2015. márc. 12. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szülés után két héttel ez még simán belefér. Van, aki hat hétig vérzik. Előfordulhat, hogy csökken a folyás és hirtelen erősödik kicsit. Szerintem normális, de, ha bizonytalan vagy, hívd fel a dokidat, de szerinte ugyanezt fogja mondani.
2015. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent bajt, normális. Nálam is volt, hogy 1-2 nap nagyon enyhe barnátáz volt utána megint vér.
2015. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem rendben van. Nálam elmúlt két hét után minden rá egy hétre meg újra kezdődött.
2015. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 8 hétig véreztem úgy szülés után, hogy hol elmúlt teljesen, hol barna folyásom volt, hol pedig újrakezdődött a vérzés...
2015. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!