Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnál egy 3. babát,...

Bevállalnál egy 3. babát, bízva abba, hogy hátha a kívánt nemű baba lesz?

Figyelt kérdés

Mondjuk lenne két egynemű babád (2 fiú vagy 2 lány) és szeretnél egy ellenkező neműt is. Mondjuk te is és párod is benne lenne, jutna is neki hely, anyagilag is még elbírnátok.

Mondjuk így 2 gyereknek össze kell költözni mindenképp egy szobába, mert csak 2 gyerekszoba van, nem lehet 3-at varázsolni belőle.

Valaki be is vállalta? Megbánta?

Van olyan, aki nem vállalta be, de mondjuk megbánta?

Ha nem jön össze a kívánt nemű gyerek, bele lehet nyugodni, nem fog "fájni" életem végéig, hogy nem lehett mindkét nemű babám?

Annyira vágynék egy ellenkező neműre. Ettől függetlenül imádom a gyerekeimet.

Kicsit az is visszatart, hogy a 2. gyermekem születése előtt 2 terhességet vesztettem el, nagyon fájdalmas volt és végig aggódtam a terhességemet.


2015. márc. 15. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. (Egy ismerősömnek négy fia van a kérdésben felvetett megfontolásból.)
2015. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 fiam van.Ha bevallalunk meg egy babat nem azert lesz, mert szeretnenk egy kislanyt, hanem mert a nemetol fuggetlenul szeretnenk meg egy babat.Persze en is orulnek egy kislanynak, de csak azert bevallalni a terhesseget, mert valaki kizarolagosan egy adott nemu gyerekre vagyik szerintem nem jo dontes.
2015. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A leírásban elírtam, nem két babád van, hanem két gyereked, bocs.
2015. márc. 16. 00:07
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es az indoklást, világos, érthető. Lehet igazad van.
2015. márc. 16. 00:09
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két lányunk van, és igen, egy kisfiúnak nagyon örülnénk... viszont épp úgy lánynak is, van már fiú és lánynév is a tarsolyban, de a fiúgyártási technikákat nézzük át, hátha :) a lényeg hogy minden rendben legyen.
2015. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha mondjuk nem lenne minden gyereknek különszoba akkor akármennyire is szeretnék nem vállalnék be, még egy gyereket. Még akkor sem ha két lányom lenne csak. Szerencsére fiam lett így ilyen gond nincs. Fiúból bárennyi jöhet.
2015. márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Én bevállaltam és nem bántam meg! Nagyon jó,hogy így anyukája lehetek a 3.gyerekemnek is. Én harmadszorra is fiút akartam,és most 3 nagyszerű csodálatos fiam van. De amúgy ha lány lett volna,az is mindegy lett volna. Őt szeretem,nem a nemét.
2015. márc. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon nehéz kérdés, nem tudom, mit csinálnék. Van olyan ismerősöm, aki bevállalta, sikerült is, két fia után lett egy kislánya, de nagyon sajnálom azokat a kisfiúkat, mert az anyjuk folyton olyanokat mond a fülük hallatára, hogy odaadja inkább valakinek ezt a két rossz fiút, mert elég neki az ő tündéri kislánya meg hasonló hülyeségeket. Mondjuk ez intelligencia kérdése.

Inkább azt kell végiggondolnod, hogy ha a harmadik mégsem a kívánt nemű lenne, tudnád-e azért ugyanúgy szeretni. Ha a válasz nem, akkor inkább ne vállalj még egy babát.

Az, hogy nem lenne külön szoba, engem nem tartana vissza, nálunk ez nem szempont.

2015. márc. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia.

mi 2 fiunk után vàllaltunk még egyet és most 6 hós kislányunk van :)

A fiúk 7 éved lesz s nagy.a kisrbbik 5 és fèl.egy szobàba kerültek.a kicsié a másik szoba.

nem bántuk meg.

2015. márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én abszolút megértelek!:) Nekem az első fiú lett, így is akartam, örültem nagyon. De szerettem volna egy kislányt is - és akkora mákom lett, hogy az is lett! De akárki kérdezte, én elmondtam, hogy addig szülnék, amíg lány nem lesz:D Viccet félretéve, én akár egy 4.-et is bevállaltam volna, hogy legyen lányom. És nem azért, mert a fiúkat nem szeretném, vagy csak próbálkozásnak tekinteném egy lányig, hanem mert szerettem volna megtapasztalni az anya-lánya viszonyt is, ez szerintem normális:)
2015. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!