Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a nődokit,...

Hogy vegyem rá a nődokit, hogy csináljon ultrahangot terhesség gyanúja esetén?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 05:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért kéne rávenni? Alapból csinál UH-t, ha mondod, hogy pozitívat teszteltél, gyanú van rá. Nem értem a kérdést.
2015. márc. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nos, első, sztkban szinte biztos, hogy nem csinál ultrahangot, mert nincs rá se keret, se szabad kapacitás.


Kérdező, menj magánrendelésre

2015. márc. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

En tobbszor voltam sztk rendelesen Pecsen es Budapesten is. Nem terhesseg, hanem mas panasz miatt.


Ultrahangot mindig csinaltak ha indokolt volt.


Mi az a terhesseg gyanu nalad kerdezo? Pozitiv teszt? Keses? Hanyinger?


Mikor volt az utolso verzesed?


Azt el tudom kepzelni, hogy egy par napos kesesnel nem csinal ultrahangot, mert ugyse lat meg semmit, viszont azt nem, hogy indokolt esetben magatol ne csinalna ultrahangot.

2015. márc. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sztk-s rendeléste mennék, semmilyen panaszommal nem csinált még Uh-t az orvos, január 4-én volt meg utoljára, nyomást érzek a hasamban,mintha kő lenne benne, sokszor van hányingerem, rengeteget járok pisilni és rengeteget eszem, fel vagyok puffadva .

Tesztet csináltam még januárban az negatív lett . Inkabb orvosra hagyatkoznék, de már abban sem bízom , hogy ő meg tudja úgy állapítani hogy csak felnyul és kész. Ezért szeretném az uht.

2015. márc. 16. 06:15
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
én még ilyenről nem hallottam hogy nem csinálnak ha panasszal mész te jó ég :)) szerintem azonnal keress magándokit mert ha már az elején yen az sztk mi lesz később.....amugy meg kivaltkepp illene uht csinalnia ha a teszt szerint nem vagy terhes, megis emelyegsz, nyomast erzel, akkor az valami betegseg, kotelesek kivizsgalni hiszen ezert fizeted a tb-t....
2015. márc. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk csinálhatnal most is egy tesztet, a januári nem biztos hogy kimutatta, de a mostani biztos ha terhes vagy. Amúgy meg kizárt hogy nem uh-oznanak meg ezekkel a panaszokkal.
2015. márc. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Először is csinálj egy tesztet.Ha pozitív,semmivel nem kell rávenni,alap,hogy csinál UH-ot.Ha negatív vidd magaddal a tesztet,mondd meg,hogy már több,mint 2 hónapja volt meg,mondd el minden tünetedet.Igazából-ha normális a doki-rögvest csinál UH-ot.Ha nem akar,mondd meg,hogy ragaszkodsz hozzá,mert valami nagyon nem stimmel.3 gyerekes
2015. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nos, első, sztkban szinte biztos, hogy nem csinál ultrahangot, mert nincs rá se keret, se szabad kapacitás. "


Nekem érdekes módon csinált a hatodik héten...

2015. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Megmondod, hogy késik, ő meg csinál egy UH-t. Bár szerintem akkor is csinálna, ha nem késne. (eddig még minden nőgyógyász mindig csinált)
2015. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első: Életem első nőgyógyászati szűrésén, nem terhesen, 0 panasszal, (csak azért mentem, mert felnőtt nőként időnként illik ilyen vizsgálatra elmenni) sztk-ban csináltak ulrahangot.
2015. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!