Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szocpolról meg a gyerekvállalá...

Szocpolról meg a gyerekvállalásról lenne pár kérdésem, kérlek ha tudsz segíts?! LENT

Figyelt kérdés

Van 1 babám, párommal szeretnénk kistesót neki.

Mennyi szocpolt tudnánk felvenni 2 gyerekre? (használt lakást szeretnénk venni, kb 7 millióért vennénk fel kölcsönt de ahhoz meg kéne önerő kb 1,4 milla ami nekünk sajna nincs)

Ezért jó lenne ha kapnánk szocpolt..

A második gyereknek meg kell ahhoz születnie, h adjanak?

Mik a feltételek?

Kézbe adnák a pénzt vagy ha már kinéztük a házat akkor?

(adósságunk, hitelünk nincsen, én gyedet kapok kb 65e, párom rendes fizetést)

Biztos vannak itt e téren tapasztaltak.

Köszönöm aki segít ebben.:)



2015. márc. 16. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt mindent elolvashatsz róla..

július 1-től lép érvénybe , nem olvastam végig, de annak járj utána ha nincs semmilyen alaptőkétek akkor is jár-e...

2015. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet megelolegezett szocpolt majd felvenni, ha vallaljatok, hogy 3 even belul megszuletik ha jol tudom. Ja es ÖNERŐNEK szamit!!! Mi megkerdeztuk a bankunktol. Lehet ra hitelt felvenni. Mi erre palyazunk mar 1 eve.
2015. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szóval pályázni kell rá? Nem adják "egyből" oda?
2015. márc. 16. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem arra értette a válaszoló hogy pályázik rá, hogy azt várja mikor lép már végre érvénybe ez a törvény :) 4 év alatt kell amúgy összehozni a 2. babát :)
2015. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért gondolom hogy erre írta a kérdező, mert mi tavaly vettünk fel szocpolt, nem kell pályázni rá, csak megigényelni... azt tudom, tavaly mi hogy volt, de ugye változnak a törvények ezért linkeltem be neked mi lesz pár hónap múlva :)
2015. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!