Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek kinai kisbabák...

Hogyan lehetek kinai kisbabák bébiszittere?

Figyelt kérdés

Szeretnék kinai vietnámi babákra vigyázni

Meg van a képzettségem hozzá és tapasztalatom is

Hogyan tegyem ?



#kínai #Beebiszitter
2015. márc. 16. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

lol, ez a nap kérdése. szerintem feküdj le aludni, holnap iskola...

áruld el pontosan milyen képzettséged és gyakorlatod van, hátha úgy többet tudunk segíteni, vagy legalábbis pontosabb választ tudunk adni neked.

bár én azt gondolom, hogy ha meglenne a szükséges minősítésed és a kellő gyakorlatod, akkor nem kérdeznél ilyeneket...

de azért a konkrét választ is adok: jellemzően megoldják családon belül, ez főleg a kulturális hátterükből adódik, na meg abból, hogy ha kiköltöznek gürizni más országba akkor direkt hozzák a nagymamát pesztrának. Gondolom Kínába kiköltözni nem akarsz - a megélhetési esélyeid mint bébiszitter nem sok jóval kecsegtetnének - úgyhogy hacsak nincs konkrét ismeretséged itthon valami sárga klánnal (gondolom nincs mert akkor nem itt kérdezősködnél), akkor megközelítőleg nullára saccolnám az esélyeidet.

ja, nem, várjunk csak: egészségügyis végzettséggel vagy pedagógusként pl menekülttáborban kontaktolhatnál velük kedvedre a jó kis 12 órás műszakokban... de nagyon sokat kell hozzá gürizni, hogy összeszedj egy-két(hár..) idevágó diplomát.

2015. márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de miért?
2015. márc. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj be az ázsia centerbe és beszélgess velük, biztos szívesen rád bízzák a gyereket.
2015. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
végzett bébiszitterként (nem dolgozom benne) felregisztráltam néhány helyre és kaptam a hírleveleket. Kínai, vietnámi, egyszer hirdetett egy év alatt. Haza kellett vinni rendszeresen a 10 év körüli gyereket a suliból. Kb. ennyi az esélyed. Ahogy írták: eléggé zárt közösséget alkotnak. Egyébként én is csak akkor bíznám idegen országban idegen emberre a gyerekemet ha valamilyen megbízható helyről kiszerveznék és azon belül is nagyon megválogatnám, ha azt szeretném, hogy második anyanyelve legyen az új ország nyelve.
2015. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!