Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valaki ugyanilyen szituáci...

Van valaki ugyanilyen szituációban?

Figyelt kérdés

2 gyermeket szültem már 24 éves vagyok. Nagyon sokat fogytam az elmúlt fél évben 52-53 kiló voltam, most örülök ha elérem a 45 kilót. menstruáció előtt mindig rosszul vagyok, hányok, izomgyengeségem van. A vérnyomásom alacsony 99/53 71. Voltam nőgyógyászaton ott mindent rendben találtak!

Mitől lehetnek ezek a tünetek??? Ma megyek házidokihoz és csináltatok teljes vérképet!

Vagyis a kérdésem az lenne, hogy szerintetek lehet komolyabb bajom is?


2015. márc. 18. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
rákszűrés mikor volt?
2015. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász nem javasolta a hormonlabort?
2015. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tavaly decemberben és minden ok. Hormonlabort meg nem javasolt!
2015. márc. 18. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalam is ugyanez volt...az orvosok azt mondtak h az alacsony vernyomas miatt lehet aztan semmit sem csinaltak csak annyit javasoltak h sok folyadekot igyak....aztan magamtol jottem ra h a stressz miatt lehet mert nem erztem magam igazabol stressesnek pedig az
2015. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es vok :) ....aztan most kicsit tobb segitsegem van a nagyszuloktol, neha elviszik oket jatszani...tobbet pihenek es elkezdtem sportolni is es persze az is szamit h mit eszel mert attol is legyengulsz ha nem megfeleoen eszel es sok folyadek... 
2015. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!