Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ebben a szituációban?

Mit tegyek, ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, az elmúlt 3 órában tudtam meg, hogy a volt barátnőm terhes tőlem (33.hét), de egyéb okok miatt nem voltak előjelei és az orvosa sem vette észre. Én nagyon nem szeretnék ebbe beleesni, hiszen terveim vannak. Javasoltam az örökbe adást, de ő ellene van.

2015. márc. 4. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Elszurtad abkamu kerdesedet😊 mivel 33 hetes nem lehet olyan hogy nem làtszik, hisz lassan mar szülni fog.meg ha nem is volt teehessegintunete de a hasan azert latszodott gondolom, sõt magzatmozgast is erezheto😊 szulei is eszre vettek volna a lanynak😊 es meg 1001 jel hogy eszreveheto a terheseg.

jahh vagy az is lehet hogy csak eloted lett eltitkolv? Igy mar jobban elhinnem a kerdesedet is

2015. márc. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

33 hétig nem lehet titkolni a terhességet, max előled. Az előjelek elég széles skálán mozognak. Biztos 33-at akartál írni, nem 13-at? Utóbbi esetben pedig pontosan tudta, hogy terhes, csak nem akarta elvetetni, úgyhogy nem is szólt, ameddig lehetséges lett volna.

Mit tegyél ebben a szituációban? Az égvilágon semmit nem tudsz. Lesz egy gyereked, és gyerektartást fogsz fizetni, ha akarod, ha nem. Ezzel nem azt mondom, hogy korrekt lépés a lány részéről, de a pasik is megtanulhatnák, hogy tétje van a szexnek. A te döntésed csupán annyi, hogy a jogaiddal élni akarsz-e (vagyis tartod-e a gyerekkel a kapcsolatot), a kötelezettségeidről nem mondhatsz le. Azért egy DNS tesztet csináltass, mielőtt a következő évtizedekre megkötnéd magad anyagilag.

2015. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Magyarán nem találkoztál már vele hónapok óta!


Ha élnek a szüleid és az exed szülei is,akkor ugyan mond már el,miért lenne probléma egy kisbaba? Ha nem éhezel,márpedig netezni van pénzed :D akkor nyugodtan szülessen csak meg!!!


Majd a szüleitek segítenek és kész.


Szépen leérettségizel és továbbmész majd diákhitelből levelezőn egyetemre.

2015. márc. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a szituációban már semmit. A gyerek ellen nem tudsz mit tenni, max. levonod a tanulságot, hogy a gyerek megszületéséről kizárólag a nő dönthet, neked odáig van beleszólásod a dologba, hogy lefekszel-e vele úgy, hogy nem te védekezel...A kényelem ára...

Ha nem akarsz ebbe beleesni - már benne vagy - akkor kivársz: ha perel gyerektartás miatt, akkor kérsz DNS vizsgálatot, hátha...Ha te vagy az apa, akkor pedig a fizetésed 20%-ára (amíg nincs, addig a minimálbérre nézve ítélik meg) 18 évig nem lesz gondod.

2015. márc. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem kamuzott a csaj? Mármint, hogy Ő már tudja az elejétől fogva, csak neked nem mondta el.
2015. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem látszott egyáltalán és még most sem, de azt mondta, hogy szedte a gyógyszert és az elején mikor még nem védekeztünk ugye időbe ki vettem és sose fordult elő ez még, pedig nem először csináltam így. Ismétlem most se látszik rajta és közbe meg is jött neki.
2015. márc. 5. 20:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy értve közbe ez idő alatt mindig megjött neki.
2015. márc. 5. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor határozottan javasolt a DNS teszt. A megszakítás ugyan nem védekezés, de ha miközben veled volt, végig megvolt a havi vérzése, és később még gyógyszert is szedett, elég kicsi az esély, hogy terhes legyen tőled, szinte lehetetlen. Inkább csak rád akarja fogni.
2015. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem hazudik. 33 hetes terhes pocak ilyen:

[link]


Ezt nem lehet nem észrevenni, eltitkolni.

2015. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!