Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy szülés...

Az lehetséges, hogy szülés után 3 hónappal újra menstruálok úgy, hogy még szoptatok?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, teljesen olyan, mintha újra menstruálnék, de azt olvastam, hogy szoptatós anyáknál akár évekbe is telhet mire újra megjön...

2015. márc. 21. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2015. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 évbe is, de 2 hónapba is. meg az se mindegy,hogy mennyit szoptasz. nekem megvolt rögtön az elején, de akkor kevés volt a tej. mikor többet szoptattam,elmaradt. megjöhet bármikor ilyenkor is
2015. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hét óta rendszeresen megjön. Pedig szoptatok kizárólag.
2015. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, akkor megnyugodtam, hogy nincs baj, normális :)
2015. márc. 21. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, nekem van olyan ismerősöm aki szült és rá 6 héttel már volt vérzése.
2015. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igeny szerint szoptattam, megis megjott 6 het utan :(
2015. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hétre jött meg és 1 éves kooráig szopizott a lányom.
2015. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 hetes kontroll előtt már olyan görcseim voltak, mint mikor menstruálok, csak nem véreztem. 9. hét tájékán pedig megjött. Szóval lehet. A 3. hónapban el is ment a tejem. Mondták, hogy valószínű azért, mert hamar megjött.
2015. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!