Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első műtermi fotózás lesz...

Első műtermi fotózás lesz (anya+ baba-10 hós, rokonoknak lesz szétküldve) van ötletetetek milyen pózban, milyen ruhában a legjobb?

Figyelt kérdés

egyszeri kellenének ötletek(póz, ruházat) a bölcsiben is lesz beállított(jön fényképész mi a játszóbölcsi részbe járunk)


másszor fotóshoz megyünk ilyesmi tetszene, de úgy sem tudja szerintem megcsinálni(csak mert amikor mondtam úgy nézet rám mint a borjú a kapura, hogy olyan, mintha a lemenő napsütésben lenne, fekete háttérrel, amúgy azt a búza jelleggű kelléket is kétlem, hogy megtudná csinálni, gagyi fotós van a városban nem is egy, egy retulásársa sem képesek, mert nincs programuk, valamint nincs olyan pulcsink sem, valamint amikor képet hívatok elő náluk nem látszik hogy kékszemű a baba hiába világosítják, szóval a gépük is gáz, mert rokon gépével szinte világító kék a gyerek szeme, de ő meg a pillanatokat nem tudja elkapni, ezért megyünk fotóshoz)

[link]


2015. márc. 24. 09:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha egy normális fotóssal csináltatod, akkor ő úgy is megmondja, hogy hogyan állj/ülj, hogyan fogd a babát, stb.

Ruhákból világos színűeket válogass össze, mert azok jobban mutatnak a képeken. (Természetesen olyanokat amik jól állnak és kényelmesek, hogy ne feszengjen a baba+ te abban a 2-3 órában amíg a fotózás tart).

2015. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán értem a feltett kérdést, nekem is mindkét gyerekem kék szemű, szőke hajú, világítóan fehér bőrű, de sikerülnek a képek róluk, mind a mieink, mind a fotós által készített. A fotóshoz vigyél olyan plédet, plüst, kedvenc játékot amit szeret, megnyugszik tőle. Ami mindig jól jön, buborék fújó, lufi, labda. Ruhákban számomra a kevesebb több, egyszerű, egyszínű póló, farmergatya, vagy ha kislányod van, valami egyberuha, hosszú ujjú body. Kb ennyi, szerintem elég.
2015. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

Mi voltunk 8 hós mászni, ülni tudo val és mikor még a kicsi csak 4 hós volt.


A lényeg hogy egyforma színü ruhák legyenek, pl fehér az egyik legjobb, semmi esetre se legyen egy valaki kirívoba, mert az lesz a domináns a képen. Pl 8 hósan mikor voltunk, a lányomnak és férjemnek is volt piro-fehér csíkos polója és a kislány a férjem hasán mászik fel, aki a földön fekszik. Egy igazi szuper jól elkapott pillanat, ahol önfeledten játszanak.


Amiko 4 hós volt a kicsi, ott pl felemeltem magam elé és az orrunk össze ér, egymásra nézünk, szuper kép.


Elöször mindig csinál a fotosunk pár üljünk együtt képet, majd mehet mindenki a földre, és ott elkapja a pillanatokat.


Ami lényeg, hogy legyen egy plussz segítség aki csattog, zörög a babának a fotos fejénél, hogy a baba is a fényképezö fele nézzen.

2015. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

váu ez olyan, mintha egy magyarul nem érto, nem beszélo irta volna ki a kérdést.

tényleg borzaszto olvasni... és egy szot sem értek belole.


"másszor fotóshoz megyünk ilyesmi tetszene" -mi az az ilyesmi?


"csak mert amikor mondtam úgy nézet rám mint a borjú a kapura, hogy olyan, mintha a lemenő napsütésben lenne, fekete háttérrel, amúgy azt a búza jelleggű kelléket is kétlem" -mii?? mit szeretnél? fekete háttér? lemeno nap? buza kellék???


"csak a feje van rajta, mint valami igazolványkép és rárakta minden képre, hogy facebookon hol találhatók, meg egyéb reklámsorokat"

- mire raktál rá mit? és mi van a facebookbak és a reklámsorokkal?


hallod, ha te igy magyaráztad el a fotosnak, hogy mit szeretnél, azon is csodálkozom, hogy elvállalta a fotozást.

2015. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ruhából vigyetek több kedvencet, a többit a fotós tudni fogja.
2015. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Legszivesebben meg vagy ezer pacsit kuldenek neked, utolso. Egy szot nem ertek a kerdesbol.
2015. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16os vagyok. 14esnek irtam. Kerdezonek pedig javasolnam a MONDATOK hasznalatat.
2015. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Meg en azt se ertem mi ez a belinkelt kep. Ezt ki csinalta? Mivaaaaaaaannnn?
2015. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

köszi a ruha ötleteket, majd valami pasztellszíneket válogatok akkor össze

"másszor fotóshoz megyünk ilyesmi tetszene" -mi az az ilyesmi?

lentebb linkelve, olyasmit(csak nem gondoltam hogy túl nagy lesz a szöveg a linkre való utalás után és a link között)


"csak mert amikor mondtam úgy nézet rám mint a borjú a kapura, hogy olyan, mintha a lemenő napsütésben lenne, fekete háttérrel, amúgy azt a búza jelleggű kelléket is kétlem" -mii?? mit szeretnél? fekete háttér? lemeno nap? buza kellék??? Igen, a linken látszik, olyan természetesnek ható a kép, mintha valami réten készülne, vagy búzatáblában..hasonló hangulatú képet szeretnék


"csak a feje van rajta, mint valami igazolványkép és rárakta minden képre, hogy facebookon hol találhatók, meg egyéb reklámsorokat"

- mire raktál rá mit? és mi van a facebookbak és a reklámsorokkal?


A fényképre rá volt írva, a baba feje mellé, hogy "facebook értesítők"

2015. márc. 24. 12:30
 20/24 A kérdező kommentje:
(lehet olvasnom kellene könyveket, nem értem miért kavarodok bele egy fogalmazásba, elnézést)
2015. márc. 24. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!