Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a fischer...

Mi a velemenyetek a fischer price kalapacsrol, telefonrol, taviranyitorol? Melyiket eri meg megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kisfiam 9 honapos, es husveti ajandekot vadaszok neki. Ezeket neztem ki, de erdekelnenek a velemenyek, kinek melyik jott be jobban, melyik eri meg. Koszonom.

2015. márc. 24. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk kalapács és távirányító volt. A kalapáccsal nem sokat játszott, a távirányítóval inkább, bár az sem volt a kedvence.


A lányunk ezeket szerette nagyon az egyszerűbben közül:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam karácsonyra kapott okostelefont, 1,5 éves. Nagyon bejön neki :)
2015. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fél évesen vettük neki a távirányítót, hogy a miénkről leszálljon. Most 11 hónapos, azóta is sokat játszik vele.
2015. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A távirányítóra szavazok én is, nem tudom miért, de nálunk is nagy sláger volt.

kalapács helyett inkább a szerszámpadot ajánlanám- nagyobb és drágább is ez igaz, de sokkal több funkcióval rendelkezik, tovább használható.

2015. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a távirányítóra.
2015. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kalapácsa van, nagyon ritkán játszik vele, akkor is max 5 percig érdekes neki. A többivel nincs tapasztalatom, de ezt szerintem nem érdemes venni neki.
2015. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, mindegyik hasznos volt. Azert gondoltam a kalapacsra, mert szeret pufolni, a masik kettore meg mert folyton a mi telefonunkat, taviranyitonkat babralna, de akkor maradok a taviranyitonal :))) koszi.


elso, megneztem a linkeket koszi, a kocka meg nincs meg, ugyh az lesz nevnapra, egy honap mulva, neked is koszi:)))

2015. márc. 24. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!