Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ha az...

Mi a véleményetek, ha az anyuka nem vágatja le a kisfia haját?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a 4-8 éves hosszú hajú (vállig vagy az alá) érő kisfiúkról?

Ilyenkor többnyire az anyuka vagy a kisgyerek nem szeretné levágatni?


2015. márc. 10. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Bár nincs gyerekem, semmit nem gondolok róluk. Se időm, se kedvem azon gondolkozni, hogy egy vadidegen anyuka v. kisgyerek mit csinál a hajával.


Annyit gondolok: "Itt egy 4-8 éves kisgyerek."

2015. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

az ő dolguk

nekem semmi közöm hozzá ...

olyan mintha azt írnád h hogyan lehet egy lánynak rövid haja


am meg vannak tényleg olyan kisfiúk akiknek nagyon jól áll a hosszabb haj :-)

2015. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Ő dolga. Én mondjuk levágatnám a fiam haját, amíg kicsi, hogy ne nézzék lánynak, aztán ha később tinédzserkorban meg akarja növeszteni, ám tegye.

Mellesleg: nagyon tetszenek a hosszú hajú férfiak :-) de kisfiúknál szerintem nem annyira szerencsés a hosszú haj.

2015. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdést egyébként az ihlette, hogy láttam egy hihetetlen aranyos 4 év körüli kisfiút, akinek vállig ért a haja, és abból kifolyólag gondolkodtam így el.
2015. márc. 10. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Múltkor mi heves vitát folytattunk egy ilyen korú gyerek neméről a családdal. A gyereknek kisfiús arca volt, derékig érő haja, és azt hiszem katona jelmezben volt.
2015. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Pont ezt gondolnám: vagy az anyuka, vagy a gyerek nem akarja levágni. De ennél semmi többet. Nekem azon szokott megakadni a szemem, mikor egy 8 éves srácnak fülbevalója van. Lehet, hogy beforr, de én nem hiszem, hogy engedném.
2015. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy 4 évesen az unokaöcsémnek pont vállig érő haja volt, és üvöltve menekült, ha fodrásszal fenyegették. Ha ez a gyerek vágya, akkor nem mindegy?


Ha az anyuka kényszeríti és a gyerek ellene van, akkor nyilván nem támogatom. De a helyzet inkább az szokott lenni, hogy a gyerekek nem akarnák vágatni, az anyuka meg igen, merthogy az "lányos", ha hosszú.

2015. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi a baj a hosszú hajjal?

Semmi. Teljesen rendben van.

2015. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 hònapos kora òta, nem 19.
2015. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De mi baj van azzal, ha bárkit, akárhány évesen fiúnak vagy lánynak néznek? A legkevesebb közöm van hozzá, hogy a szembejövő milyen nemű(nek vallja magát).

Örülj neki, hogy nem valami csúnya állatnak nézik.

2015. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!