Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem nekem kéne most a középpon...

Nem nekem kéne most a középpontban lennem?!

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok, bármelyik nap szülhetek. A férjem és az édesanyám nem jönnek ki jól egymással sajnos... a férjem nem akarja, hogy akár vajúdás alatt is ott legyen az anyám...ő viszont ott akar lenni... Akkor majd nekem kell elviselnem az ő cívódásukat, miközben vajúdok???!!! :( Miért csinálják ezt?
2010. febr. 17. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Ezt neked kell eldönteni, hogy kit akarsz bent látni.

Szerintem csak a párod legyen ott!!!!!!!

2010. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is a párod legyen bent.

Engem anyukám a folyosón várt.

2010. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Nálam a barátnőm volt velem! Anyu otthon (őt nem értesítettük, mert hajnalban mentünk szülni, és 2 óra alatt meglett a fiam), a férjem pedig kint várt a folyosón.


Be ugyis csak egy fő mehet veled vajúdni!

2010. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az legyen veled, akinek Te jobban örülnél... Nekem a szülésznő épp azt mondta, az ő megfigyelésük az, az anyukák általában frusztrálják a vajúdó kismamát, épp emiatt a mamás szülések nagy része császárral végződik... Épp azért, mert ők már szültek régen, így mindent "jobban" akarnak tudni, mint maga a kismama... Persze, te döntesz..hagyod magad befolyásolni vagy megmondod kereken, te kivel szeretnél szülni. A mama is ott lehet, de kint és megnézheti az unokát...miután megszületett....
2010. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
És Te mit akarsz?
2010. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyértelműen azt szeretném,hogy a párom legyen bent velem a vajúdás és a szülés alatt is egyaránt... anyu csak annyit kért, hogy ha megindul a szülés, neki is feltétlenül szóljunk...nem akar konkrétan sehova se bejönni velem, csak ott akar lenni a kórházban, amíg meg nem szülök... engem nem zavar, hogy ott van a kórházban, de máshova én se szeretném, hogy bejöjjön...
2010. febr. 17. 12:37
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk hasonló volt a szitu. DE van egy nagy szerencse: 1 embert engednek be és megkérdezik tőled, hogy ki legyen az. Szóval, ha akarna se tudna bemenni, ha már a párod bent van.
2010. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát mivel csak egy fő mehet be, és anyukád nem is akar bent lenni, csak a folyosón, a párod viszont bent lesz veled, így végülis nem értem mi a gond. Nem lesz civakodás, hiszen egyikük veled lesz, a másikuk meg kint fog várni.
2010. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Amikor bemész majd,mert megindult a szülés,felveszik az adatokat,és akkor megkérdezik,hogy apás szülés lessz-e?te pedig ott mondhatod hogy igen,mert akkor a folyosóra csak a férjednek szólnak ki hogy jöjjön be.nálunk is be akart jönni anyu,meg a tesóm is,de én a férjemmel akartam lenni,hisz a mi kisbabánk,akartam hogy ö is ott legyen.nekem sok eröt adott.:)

(Zsoka)

2010. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem tesóm lett volna bent (vagy sógornőm, férjem semmiképpen), ha nem császár lett volna. de az tényleg igaz, hogy úgyis csak egyet engednek be, szóval nem lesz lehetőség a fejed fölött vitatkozni :)
2010. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!