Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél-két éves gyermeketeket...

Másfél-két éves gyermeketeket járatjátok különórára vagy fejlesztésre?

Figyelt kérdés
Az én fiam még nem jár bölcsibe, de szeretném heti pár alkalommal elvinni valahova hogy közösségben legyen, ügyesedjen. Van ötletetek?

2015. márc. 28. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ha társaságot szeretnél neki, akkor vidd el a játszótérre vagy játszóházba.
2015. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább játszóházba vinném, esetleg heti két- három délelőttöt családi napközibe. Vannnak olyanok, ahol tsmt torna jellegűt is csinálnak a gyerekekkel, de alapvetően a játszás, mondókázás, mozgás a legjobb fejlesztő.

Fejlesztés sosem árt, de én csak akkor vinném konkrétan ilyen helyre, ha oka is lenne.

2015. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindket gyerekkel hetente jartunk (a 2,5 evessel meg mindig) csiribiri tornara. Mozgas, mondoka, szerintem tokeletes egy egyebkent fejlesztesre nem szorulo gyereknek. Gyakorlatilag mindenhol talalni vmi hasonlot.
2015. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 éves örökmozgó energiabomba a kisfiam. Ringatóra, zenebölcsibe járunk hete 1x, valamint játszóházazunk. Imádja a gyerektársaságot, ez az egyik motivációm. Ezen kívül rengeteget sétálunk, játszóterezünk, bicajozik.
2015. márc. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!