Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet választanátok?...

Melyik nevet választanátok? Miért? Milyen kislány jut eszetekbe ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Tímea

Kincső

Írisz

Irina


2015. ápr. 2. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Tímeát, mert az tetszik a legjobban, sőt ezek közül csak az tetszik.
2015. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem annyira egyik sem tetszik, de ha ezek közül kell választani, akkor Tímea. Nem szeretem a kacifántos neveket, konzervatív vagyok.
2015. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem a Kincső tetszik a legjobban
2015. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ismerek sok Timit, ők jó fejek. Ismerek egy Irinàt, 5 éves, gyönyörü, okos, vicces, nem nyafogós. Ismerek egy 3 éves Kincsőt, na ő màr most kényes, de ő is szèp, okos. A kényességet az anyja szinte neveli belé. Ha a név kötelez, akkor Timi vagy Irina.
2015. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én Timi ismerőseim mind stréberek,árulkodók és csúnyácskák. Ezt biztos nem adnám. A Kincső egy különleges név,tetszik. Sötét haj,melegséget árasztó szem jut eszembe. Írisz komoly,de tartózkodó,rideg és tuti kék szem :)Irina ! HMMM Tetszik. Magabiztos,szexy,tuti szőke haj kék szem :) Persze ez csak saját vélemény :)
2015. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én két Timit ismerek, mindkettőt kislány kora óta. Egyik nagyon hanyag, nagyon távol áll tőlem a viselkedése. Másik Timi aranyos, de valami mégis zavar benne.

Kincsőt nem ismerek, de a név számomra nagyon ronda.

Írisz, az egyik kedvenc nevem. Egy 5 éves kislányt ismerek ezzel a névvel, aki nagyon aranyos.

Irina tetszik, de nem adnám a lányomnak, és egyetlen embert sem ismerek ezzel a névvel.

2015. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Már megint te...
2015. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tímea tetszik mostanában, régebben nem tetszett

Kincső túl negédes nekem

Írisz szép, mert virágnév, de a csupa I betű miatt kicsit olyan kínlódós a hangzása

Irina borzasztó, egy nagydarab "szovjet" munkásnő jut róla szembe

2015. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kincső, Írisz!!!! két kedvencem :) nekem az elsőről egy vagányabb, kevésbé nőies lány, kislány, a másodikról egy nőiesebb, lányosabb kislány jut eszembe :)
2015. ápr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tímeát adnám ezek közül, több Timi ismerősöm van, mind szelíd, kedves, szép!!!!
2015. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!