Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a szex a szülés után?

Milyen a szex a szülés után?

Figyelt kérdés
Esküvő után elég hamar teherbe estem, nem mondhatni, hogy nagyon kiélveztük már a kapcsolatunknak ezt a részét. Ha egyáltalán van olyan, hogy "már kiélveztük". Nagyon ijesztőeket olvastam egy könyvben a felépülés utáni szexről is. Egyrészt az érzelmi oldaláról, másrészt az élvezeti oldaláról nézve sem igazán felemelő érzés egyik félnek sem. A nő túl tág és száraz, ezért a férfinek is fáj, és nem is nyújt elég élvezetet a hüvely. A gyengédségre meg a fáradtság, gondok miatt ingerülten reagálnak... Ez tényleg most már innentől így lesz? Nálatok hogy van, anyukák, apukák?

2015. ápr. 2. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
igy lesz egy darabig, itt azt mondják kell egy év mire minden a régi lesz (pl. helyére kerulnek a szervek). huvelytornát kell végezni, ha ugy van gátmasszázst olajjal, de nem kell elore ezen aggodni.
2015. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi...:) Nálunk pl jobb a szex mint valaha..:) A hüvelyem sokkal érzékenyebb azóta, a hüvelyi orgazmus hamarabb is bekövetkezik és intenzívebb is lesz, cseppet sem tágultam ki a férjem elmondása alapján...Talán annyi volt, hogy eleinte valóban kevésbé nedvesedtem be, de ezen egy kis síkosító könnyedén segít...:)

Inkább az szokott gond lenni, hogy a nők szülés után kevésbé kívánják, szerencsére nálunk ezzel sem volt gond...Amikor meg abbahagytam a szoptatást, akkor meg a libidóm olyan szinten az egekbe szökött, hogy kb egész nap kergettem a férjemet..:D

Szóval no para, persze kelle gy kis idő, hogy minden visszaálljon a normál kerékvágásba, de nem lesz gond...:)

2015. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem épp most telt le a szülés utáni hat hét, ma voltunk együtt először.

Olyan volt,mint előtte. :) Mondjuk könnyű szülésem volt, egy picike gátmetszéssel.

Egyáltalán nem lettem tágabb.

Én nem vagyok fáradt egyébként, nem visel meg ez az időszak.

Nem mindenki egyforma, ne aggódj előre! :)

2015. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, minden eset más.

Mi 5 hét után voltunk együtt és ugyan előtte is fantasztikus volt a nemi életünk, szerencsére kiváló orgazmuskészségem van, de az 5 hét utáni legelső szeretkezésünk valami hihetetlen volt.

Nem tudom, hogy a hormonok, vagy az 5 hét kihagyás, vagy más miatt, de sokkal másabb, jobb volt az élvezésem, mint előtte.

Hüvelyi úton szültem, de férjem szerint nem lettem tágabb. Mondjuk én gátvédelemmel szültem, lehet, ez is közrejátszik a dologban.

2015. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egy évbe telt, mire ugyanolyan lett (vagyishát kicsit más, de legalább annyira jó, néha jobb is), kell hozzá az is, hogy a hormonok visszaálljanak, míg nem menstruáltam alig kívántam a szexet, meg baromi fáradtak voltunk mindig, rosszul alvó a gyerekünk. De ne aggódj előre, előbb utóbb helyreáll a régi rend.
2015. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 gyerekünk van...az is igaz,hogy könnyen,gyorsan szültem.Az 1.-nél volt csak gátmetszésem,pici,2 öltésnyi...a 2 kisebbnél se gátmetszésem,se repedésem nem volt.A szex:nagyon nagyon jó volt a 6 hét szünet után!Bár előttem azt írták,hogy 5 hét után szexeltek,ne kezdd el!Nem a gátseb,vagy a császáros seb miatt,hanem a méhlepény okozta sebhelynek kell kb. ennyi idő,amíg begyógyul.Ergo a belső seb miatt ne!Ott csúnya fertőzések léphetnek fel,ha nem adsz időt a gyógyulásra.Ha valaki nem bír a vérével orálisan is ki lehet elégíteni egymást......

A lényeg:az első perctől nem voltam száraz,és-a férjem bevallása szerint-tágabb se lettem.

Azt nem tudom honnan szedted,hogy egyik félrészéről sem felemelő érzés.

A fáradság nem zárja ki a gyengédséget(ha fáradtak vagyunk is átöleljük,megpusziljuk a másikat)...mi kineveztünk magunknak egy estét(péntek vagy szombat,a helyzettől,programoktól függ)amikor is egymáséi vagyunk(persze csak miután a gyerekek elaludtak).Ez nem csak szexet takar.Kibontunk egy-két üveg bort,és mindent át és megbeszélünk.Aztán persze nem megyünk aludni....

2015. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!