Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek okos döntés még a...

Szerintetek okos döntés még a baba tervezés időszakában baba ruhákat venni?

Figyelt kérdés

Tehát a baba még meg se fogant, de baba ruhákat és baba holmikat vásárolni, kérni.

És utána egy pozitív teszt után már mindenkinek ezzel dicsekedni? Közösségi oldalon megosztani.

Mit gondoltok? Nem meggondolatlan döntés egy kicsit?


2015. ápr. 7. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ez beteges, felesleges dolog.
2015. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Énis vettem néhány ruhát, amikor terveztük a babát. Én nem gondolom hogy betegesen viselkedtem volna.
2015. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
én egyetlen rugit vettem anno mert NAGYON NAGYON tetszett :) rá 3 hónappal terhes lettem, és nem bántam meg hogy vettem, azóta se látok sehol hasonló rucit se :)
2015. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges, de betegesnek azért nem mondanám,mbiztos "be volt sózva" már nagyon.
2015. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Hát...A baba tervezés időszakában ha veszel 1-2 ruhácskát nem baj.De ha elkezdesz napi,heti szinten vásárolni az már furcsa.Ráérsz majd venni akkor legkorábban majd ha 20-25 hetes leszel...Babás dolgokat pl.Kiságy,babakocsi,azt meg majd ráérsz leghamarabb a 30-35. héten venni,kérni.

A pozitív teszt után meg nem célszerű dicsekedni mert a terhesség akkor biztos amikor már átléptük a 12.hetet is.Ill,akkor a legbiztosabb ha megvan a baba.Persze ha valaki kiteszi fészen hogy babát vár nem furcsa.De ezt is csak akkor érdemes ha biztos.Kb.15.-20.hét táján.

2015. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok, de az hogy többet meg mindent, tehát ápolási szereket, pelust, vagy ilyesmit azt biztos nem vennék előre. még mikor terhes lettem akkor is igazán kb 20. héttől vásároltunk.
2015. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egy ismerősömről van szó.

Én egy kicsit furcsallom, hogy már egy szekrényi ruhát vett és kapott a szülőktől míg nem is volt terhes.

Már a kisagyat is akarják venni.

Miután a teszt pozitív lezt rögtön mindkinek elmondta, kiirta.

Nekem érdekes. Én kb a 22.héttől kezdzem el apránként vásárolgatni, sajnos bármi törtenhet.

2015. ápr. 7. 20:19
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyunk egyformák. Ő nyilván ennyire örült, és nem olyan óvatos mint mások. Én is csak a 12. hét után mertem elmondani, hinni, hogy mégis szülők leszünk. :)

De nem ítélem el azért a másikat, amiért ruhákat vesz már a fogantatás előtt, és kiírja, amint terhes lett.. Kicsit olyan tinis, szeleburdis, de nem mondanám betegesnek. Nyilván fiatal nőről van szó.

2015. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyet, aki a pozi tesztet is kitette a facebookra, hogy fogadja a gratulációkat. Náluk nem lett baj, de pl nekem 2 korai vetélésem is volt, nagyon szar lett volna, ha világgá kürtölöm, aztán mondhatom el mindenkinek vagy írhatom ki, hogy mégsem (mondjuk olyat is tudok, akiről nem lehetett tudni, hogy terhes, de a vetélését kiírta a facebookra, hogy foadja a sajnálatokat)

1-2 ruhát megvenni nem gáz.

2015. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy már akkor fel kell halmozni a babakelengyét, de 1-2 cuccot, ha nagyon megtetszik, akkor miért ne? Én a próbálkozós időszakban a szülinapomra kaptam a férjemtől egy rugit meg egy kis bébi játékot. Nagyon örültem neki, és megható volt, hogy ennyire optimista. :)
2015. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!