Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem is tudom miért ide teszem...

Nem is tudom miért ide teszem fel a kérdést. De megkérdezem. Egyedülálló anyukák mennyi idő alatt találtatok új párt magatoknak?

Figyelt kérdés

és ha megtaláltátok akkor jobb e mint ami a régivel volt és hogyan alakult az életetek? hol lehet olyan pasit találni aki azt mondja hogy nem neveli fel más gyerekét?


24éves 2hónapos kislány anyukája

köszönöm



2013. márc. 28. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Most még nem nagyon fogsz találni senkit, bár szerintem nem is kell 2. hónapos baba mellett. Keres egyedül álló apukát, ha neki is van gyereke könnyebben elfogadja a tiédet. Persze ehhez neked is el kell fogadnod más gyerekét.
2013. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én majdnem egy éve vagyok egyedül a kislányommal. De még nem érzem úgy, hogy kellene mellém egy új pár. A kislányom 2 éves, éppen a dackorszakban, nem könnyű vele. Meg energiám se nagyon lenne egy kapcsolatra most.

De pl van egy barátnőm, ő terhesen szakított a párjával. Most 10 hónapos a lánya, kb. 4 hónapja van új párja. A férfi elvált, a kislányát az anyuka neveli, de sokat van vele is. Nekik összejött.

Lehet, hogy ha találkoznék egy megfelelő emberrel, nekem is menne. Most is van egy férfi, aki szeretne velem találkozni, de én nem akarom. Nekem még idő kell.

2013. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha olyat keresel akinek nincs gyereke.tapasztalatom szerint sok vitat szul a kulombozo nevelesi elv :( 2 gyerekkel rendelkezo rossz kapcsolat utan attpartoltam gyerektelen pasira.jobb...nem szol bele.szeretnenk kozoset is de az mar megint mas szitu.


Sok szerencset.

Udv: 2 rosszcsont kisfiu anyukaja

2013. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A válás után 1 évre találtam rá páromra,akkor lányom 3 éves volt.Azóta már összeházasodtunk,és van egy közös fiúnk is,aki most 6 hónapos :) Eddig nem érzek semmi különbség tételt a két gyerek között. Lányommal rengeteget foglalkozik,lassan 7 éves már,az elején Neki nagyon nehéz volt elfogadni ezt a helyzetet,de mára nagyon megszerette Nevelőapját.
2013. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!