Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi generációnkban szinte egy...

Mi generációnkban szinte egy férire jut két nő is, olyan sok az utóbbi. Mostanában szinte csak fiúk születne, nem aggódtok hogy verekedni fognak a nőkért vagy haonló, alig találnak párt, stb?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 23:54
 1/9 A kérdező kommentje:
*társat
2015. febr. 26. 00:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem. egyrészt kb ugyanannyi lány születik most is mint fiú, és a "mi" generációnkban (ami melyik??) is hsaonló a helyzet. nem tudom honnan szedted a megállapításaidat??


[link]

2015. febr. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit leirtal az indiaban es kinaban jellemzo. Ott a nok ertektelensege miatt van igy. Mar meg van a kovetkezmenye, a sok eroszakos cselekmeny. Szoval kicsit eltajoltad magad foldrajzilag.
2015. febr. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Hiába van sok nő, rengeteg a társ nélküli férfi a környezetemben 20-50 év között is.
2015. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben a lány babák születési aránya a nagyobb.
2015. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én is inkáb több lány babát látok .a környékemen .
2015. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en ismeroseim koreben csak fiuk szulettek. Nekem viszont lanyaim vannak. Szerintem nagyjabol azert kiegyenlitett a dolog.
2015. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a "mi generációnkat"úgy értettem, hogy mi felnőttek

aúgy nem értem ezt a linket teljesen egyértelmű, hogy a felnőttek között a nők rohanhatnak a pasik után, akik viszont vlogathatnak anők között

és rengeteg az egyedülálló nő


most meg szinte csak fiúkk születnek, nálunk az egész kórhzáz velük van tele szinte és máshol is jelezték, hogy ott is

2015. febr. 26. 11:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

de mi nem egyértelmű?

akkor segítek. 2013-ban 45890 fiú, és 43454 lány született. tehát a babák 51,4%-a fiú, 48,6%-a lány. ez közel azonos, de legalábbis nagyon-nagyon-nagyon messze van attól hogy "szinte csak fiúk születnek", akárhányszor írod még le ez egyszerűen nem igaz.


ezek az arányok az idősebbek felé ha megyünk egyre inkább közelít a 50-50%-hez, amit kb a 45 éveseknél el is ér, e fölött a kor fölött pedig valamivel (nem sokkal) több a nő mint a férfi. ez mindenhol így van nem csak magyarországon és ennek az az oka hogy a nők tovább élnek.

2015. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!