Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem várt terhesség. Észrevette...

Nem várt terhesség. Észrevettetek valami különlegeset?

Figyelt kérdés
Fiam védekezés mellett fogant, és van benne valami elbűvölő különlegesség. És nem csak szerintem, hanem mindenki szerint. Olyan anyukák válaszát várom, akiknek szinten védekezés melletti babája/gyermeke van :) Ti nem észleltetek ilyesmiket? Én úgy gondolom, hogy azért akart ilyen nagyon jönni, mert küldetése van...
2015. ápr. 16. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Nekem még nem született ugyan meg a meglepi gyerekem, de én is ilyesmikre gondolok, mint Te. Még csak a kilencedik hetet kezdtem, így a nemét sem tudjuk (bár gyanítom, hogy fiú). Mivel nem számítottunk rá, abszolút nem kíméltem magam az első hetekben (nehéz fizikai munka, hetente háromszor 5-6 km futás, kétnaponta forró fürdő...stb). Még csak terhességi tünetem sincs. Ő odabent él és virul. Beköltözött oda, és mindenáron meg akar születni :-)
2015. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
wow :) Gratulálok ! :) Nálam meg úgy volt, hogy született 2 gyerek és többet nem szerettünk volna, ezért felrakattam spirált. 9 hónap mulva terhes lettem :)
2015. ápr. 16. 14:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem minden gyermek különleges. Nem kell ezt a dolgot "túlmisztifikálni".
2015. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. 3 gyerekem közül csak ő ilyen.
2015. ápr. 16. 14:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 3. válaszolóval.Nekünk 3 várt gyerekünk van,a 3. mégis abszolút űbereli a 2 nagyobbat(holott Ők is nagyon nagyon extra gyerekek).Elbűvölő,különleges kis ember.Bárhová megyünk ezt mondják Róla.
2015. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy olyan anyukák válaszát várom, akinek VAN tervezetlen gyermeke. Köszi ha elolvasod :)
2015. ápr. 16. 16:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Végig olvastam,köszi!Csak azt szerettem volna megerősíteni,hogy nem kell ahhoz nem várt gyereknek lenni,és valóban nem kell túlmisztifikálni.Ám én kérek elnézést......
2015. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért talán nekem kéne? Nem neked szólt a kérdés...
2015. ápr. 16. 16:17
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Ideges vagy?!Nincs aki rendbe tegyen,vagy mi van?!Mint írtam,de a gyengébbek kedvéért még 1x:ÉN KÉREK ELNÉZÉST....a férjednek meg üzenem,hogy foglalkozzon Veled egy kicsit,hátha akkor lenyugszol!
2015. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

-Ám én kérek elnézést......

-Miért talán nekem kéne?


Nem értem minek írogatsz még mindig ide fogd fel hogy nem neked szólt a kérdés és kopj már le. Akit el kéne rendezni az nem én vagyok.

2015. ápr. 16. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!